fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Фінанси та податки

26/ 03/ 2021
  До зустрічі Податково-фінансового комітету приєдналась Тетяна Самойленко, заступник начальника Північного міжрегіонального управління Державної податкової служби з питань роботи з великими платниками податків. До компетенції Управління входять підприємства з 10 регіонів, у т.ч. Харківського, Донецького, Луганського, Сумського, Чернігівського та ін., які розподілені по галузям: тютюнова промисловість, машинобудування, металообробка, тощо. Пані Тетяна повідомила присутнім про найчастіші підстави для направлення запитів платникам податків й про типові порушення, які фіксували з їх боку. Важливо, що у теперішньому році перевірки будуть відбуватися згідно з плану-графіку 2021. У 2020р. діяв мораторій на планові перевірки, і фактично відбувались перевірки тільки тих компаній, які пов’язані з підакцизною групою товарів. Під фактичні перевірки можуть потрапити підприємства з «високою ризикованістю», наприклад, ті, що здійснюють операції з пальним. Представники бізнесу поділилися своїми зауваженнями та побажаннями до представників Управління, адже, за словами Тетяни Самойленко, завдання Управління – спілкування з підприємствами щодо спірних питань. Фахівці Crowe Mikhailenko Віталій Смердов, партнер, директор Палати податкових консультантів, Голова Податково-фінансового комітету EBA Kharkiv, і Конюль Гасанова зробили огляд  останніх законодавчих змін щодо оподаткування, судової та розяснювальної практики. В ході засідання обговорили нагальні питання постановки на облік в органах податкової служби нерезидентів, що провадять діяльність на території України через представництва (комерційні і некомерційні). Слід зауважити, що поправками до Порядку постановки на облік, терміни такої постановки для нерезидентів були продовжені на 2 місяці. Спікери розповіли про останню судову практикою щодо ділової мети та способів зниження податкових ризиків у тих випадках, коли товари / роботи з обєктивних причин продаються за ціною нижче собівартості / звичайної ціни; висвітлити останні поправки в законопроєкт ДіяСіті. Вдячні експертам за апдейт новин зі світу оподаткування, а представникам ДПС – за готовність співпрацювати з бізнесом. Окрема подяка компанії Telesens за теплий прийом! Партнер локації  

До зустрічі Податково-фінансового комітету приєдналась Тетяна Самойленко, заступник начальника Північного міжрегіонального управління Державної податкової служби з питань роботи з великими платниками податків. До компетенції Управління входять підприємства з 10 регіонів, у т.ч. Харківського, Донецького, Луганського, Сумського, Чернігівського та ін., які розподілені по галузям: тютюнова промисловість, машинобудування, металообробка, тощо.

Пані Тетяна повідомила присутнім про найчастіші підстави для направлення запитів платникам податків й про типові порушення, які фіксували з їх боку. Важливо, що у теперішньому році перевірки будуть відбуватися згідно з плану-графіку 2021. У 2020р. діяв мораторій на планові перевірки, і фактично відбувались перевірки тільки тих компаній, які пов’язані з підакцизною групою товарів.

Під фактичні перевірки можуть потрапити підприємства з «високою ризикованістю», наприклад, ті, що здійснюють операції з пальним.

Представники бізнесу поділилися своїми зауваженнями та побажаннями до представників Управління, адже, за словами Тетяни Самойленко, завдання Управління – спілкування з підприємствами щодо спірних питань.

Фахівці Crowe Mikhailenko Віталій Смердов, партнер, директор Палати податкових консультантів, Голова Податково-фінансового комітету EBA Kharkiv, і Конюль Гасанова зробили огляд  останніх законодавчих змін щодо оподаткування, судової та роз’яснювальної практики.

В ході засідання обговорили нагальні питання постановки на облік в органах податкової служби нерезидентів, що провадять діяльність на території України через представництва (комерційні і некомерційні). Слід зауважити, що поправками до Порядку постановки на облік, терміни такої постановки для нерезидентів були продовжені на 2 місяці.

Спікери розповіли про останню судову практикою щодо ділової мети та способів зниження податкових ризиків у тих випадках, коли товари / роботи з об’єктивних причин продаються за ціною нижче собівартості / звичайної ціни; висвітлити останні поправки в законопроєкт ДіяСіті.

Вдячні експертам за апдейт новин зі світу оподаткування, а представникам ДПС – за готовність співпрацювати з бізнесом. Окрема подяка компанії Telesens за теплий прийом!

Партнер локації

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: