fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Право та Податки

02/ 03/ 2021
  2 березня, відбулась зустріч Податкового комітету Асоціації на тему “Зміни до Порядку обчислення середньомісячної заробітної плати № 100”. Основні зміни, що стосуються згаданого Порядку: Коефіцієнт коригування більше не застосовується; Порядок поширюється також і на ФОП; Уточнено перелік виплат; Змінено порядок включення премій; Врахування повного календарного місяця, у якому працівника взяли на роботу, при розрахунку навіть якщо останнього прийнято на роботу не з першого числа місяця. Основна проблематика: Найбільша складність у розрахунках – розраховувати відпускні за середньою зарплатою з прив’язкою виплачених премій до періоду за який такі премії нараховані.  При річних преміях, бухгалтерам необхідно перераховувати у наступному році відпускні за весь попередній рік у випадку виплати премій за результатами роботи. Дякуємо спікерам: Олегові Лиману - менеджеру практики Corporate Compliance Management Services and Outsourcing, KPMG та Ользі Галечко - консультанту практики Corporate Compliance Management Services and Outsourcing, KPMG за детальне пояснення на прикладах, а Ігореві Піхурку за модерацію! З записом зустрічі можете ознайомитись за запитом, надісланим на пошту [email protected].

2 березня, відбулась зустріч Податкового комітету Асоціації на тему “Зміни до Порядку обчислення середньомісячної заробітної плати № 100”.

Основні зміни, що стосуються згаданого Порядку:

  • Коефіцієнт коригування більше не застосовується;
  • Порядок поширюється також і на ФОП;
  • Уточнено перелік виплат;
  • Змінено порядок включення премій;
  • Врахування повного календарного місяця, у якому працівника взяли на роботу, при розрахунку навіть якщо останнього прийнято на роботу не з першого числа місяця.

Основна проблематика:

  • Найбільша складність у розрахунках – розраховувати відпускні за середньою зарплатою з прив’язкою виплачених премій до періоду за який такі премії нараховані. 
  • При річних преміях, бухгалтерам необхідно перераховувати у наступному році відпускні за весь попередній рік у випадку виплати премій за результатами роботи.

Дякуємо спікерам: Олегові Лиману – менеджеру практики Corporate Compliance Management Services and Outsourcing, KPMG та Ользі Галечко – консультанту практики Corporate Compliance Management Services and Outsourcing, KPMG за детальне пояснення на прикладах, а Ігореві Піхурку за модерацію!

З записом зустрічі можете ознайомитись за запитом, надісланим на пошту [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: