fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

17/ 02/ 2021
  Зустріч представників Комітету з охорони здоров’я з Орестою Піняжко, Директором департаменту оцінки медичних технологій ДЕЦ 17 лютого 2021 року відбулася зустріч представників Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації, зокрема Дмитра Лур’є, менеджера Комітету з охорони здоров’я ЄБА та Антоніни Смоліної, менеджера Підкомітету з медичних виробів ЄБА з Орестою Піняжко, директором департаменту оцінки медичних технологій Державного експертного центру МОЗ України. Зустріч було присвячено обговоренню проєкту Настанови «З державної оцінки медичних технологій для лікарських засобів». Було піднято такі питання: Особливості застування положень проєкту Настанови з ОМТ до сфери рідкісних (орфанних) захворювань та інноваційних лікарських засобів; Прозорість та чіткий алгоритм прийняття рішення за результатами ОМТ; Вибір препарату порівняння (компаратору) та місце інноваційних ліків в ОМТ; Економічна доцільність та встановлені проєктом Настанови з ОМТ пороги оцінки.

Зустріч представників Комітету з охорони здоров’я з Орестою Піняжко, Директором департаменту оцінки медичних технологій ДЕЦ

17 лютого 2021 року відбулася зустріч представників Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації, зокрема Дмитра Лурє, менеджера Комітету з охорони здоров’я ЄБА та Антоніни Смоліної, менеджера Підкомітету з медичних виробів ЄБА з Орестою Піняжко, директором департаменту оцінки медичних технологій Державного експертного центру МОЗ України.

Зустріч було присвячено обговоренню проєкту Настанови «З державної оцінки медичних технологій для лікарських засобів». Було піднято такі питання:

  • Особливості застування положень проєкту Настанови з ОМТ до сфери рідкісних (орфанних) захворювань та інноваційних лікарських засобів;
  • Прозорість та чіткий алгоритм прийняття рішення за результатами ОМТ;
  • Вибір препарату порівняння (компаратору) та місце інноваційних ліків в ОМТ;
  • Економічна доцільність та встановлені проєктом Настанови з ОМТ пороги оцінки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: