fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Фінанси та податки

22/ 12/ 2020
  Вчора, 22 грудня 2020 р., було проведено заключну у 2020 році зустріч Податкового комітету Асоціації із Ігорем Комендатом, начальником ГУ ДПС у Львівській області.  Пан Комендат озвучив підсумки діяльності ГУ ДПС у Львівській області та звернув увагу на високу результативність органу, про що детальніше можна дізнатись на сторінці - https://www.facebook.com/tax.lviv. Очільник Управління звернув увагу на реорганізацію ДПСУ з 01.01.2021 року, шляхом ліквідації територіальних органів ДПС як юридичних осіб та утворення відокремлених територіальних підрозділів ДПС.  Учасники комітету обговорили також ситуацію, яка склалась навколо РРО (реєстратори розрахункових операцій). Прозвучала думка, що відстрочення обов’язкового застосування РРО строком на 1 рік, є не надто втішним. Необхідно проводити більш ефективну промоційну компанію щодо застосування РРО в цілому. І така ініціатива має іти зі сторони громадськості, а не держави. Так, це буде більш ефективніше, - зазначив п. Ігор. Серед іншого бізнес звернув увагу на те, що варто знижувати ставки податку на додану вартість з метою підтримки сільськогосподарського товаровиробництва, а також висловив своє занепокоєння щодо звітування контрольованих іноземних компаній (КІК) за 2020 у  жовтні 21 року, за відсутності затверджених форм звітності. Оскільки такої уніфікованої форми не має, прозвучала необхідність організувати спільний захід із залученням усіх зацікавлених сторін з метою обговорення можливих варіантів такого звітування. Захід відбувся в живому діалозі, і учасники мали нагоду підняти питання очільнику ДПС України у Львівській області, які їх безпосередньо турбують. Тож питання піднімались і стосовно блокування податкових накладних, і процедури повернення ПДВ, мараторію на перевірки тощо.  Від імені учасників комітету Асоціації дякуємо п. Ігорю за активну дискусію, Ігору Піхуркові - за модерацію. До зустрічей на засіданнях комітету у 2021 році!

Вчора, 22 грудня 2020 р., було проведено заключну у 2020 році зустріч Податкового комітету Асоціації із Ігорем Комендатом, начальником ГУ ДПС у Львівській області. 

Пан Комендат озвучив підсумки діяльності ГУ ДПС у Львівській області та звернув увагу на високу результативність органу, про що детальніше можна дізнатись на сторінці – https://www.facebook.com/tax.lviv. Очільник Управління звернув увагу на реорганізацію ДПСУ з 01.01.2021 року, шляхом ліквідації територіальних органів ДПС як юридичних осіб та утворення відокремлених територіальних підрозділів ДПС. 

Учасники комітету обговорили також ситуацію, яка склалась навколо РРО (реєстратори розрахункових операцій). Прозвучала думка, що відстрочення обов’язкового застосування РРО строком на 1 рік, є не надто втішним. Необхідно проводити більш ефективну промоційну компанію щодо застосування РРО в цілому. І така ініціатива має іти зі сторони громадськості, а не держави. Так, це буде більш ефективніше, – зазначив п. Ігор.

Серед іншого бізнес звернув увагу на те, що варто знижувати ставки податку на додану вартість з метою підтримки сільськогосподарського товаровиробництва, а також висловив своє занепокоєння щодо звітування контрольованих іноземних компаній (КІК) за 2020 у  жовтні 21 року, за відсутності затверджених форм звітності. Оскільки такої уніфікованої форми не має, прозвучала необхідність організувати спільний захід із залученням усіх зацікавлених сторін з метою обговорення можливих варіантів такого звітування.

Захід відбувся в живому діалозі, і учасники мали нагоду підняти питання очільнику ДПС України у Львівській області, які їх безпосередньо турбують. Тож питання піднімались і стосовно блокування податкових накладних, і процедури повернення ПДВ, мараторію на перевірки тощо. 

Від імені учасників комітету Асоціації дякуємо п. Ігорю за активну дискусію, Ігору Піхуркові – за модерацію.

До зустрічей на засіданнях комітету у 2021 році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: