fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронні платежі

11/ 08/ 2020
  В рамках засідання Комітету з електронних платежів відбулося обговорення з представниками Директорату стратегії Мінцифри пріоритетних напрямків та планів щодо подальшої реалізації концепції Держава у смартфоні, механізмів реалізації компонентів Проєкту, а також пропозицій від бізнесу щодо інтеграції додаткових сервісів до веб-порталу та застосунку Дія. За результатом зустрічі досягнуто домовленості щодо можливого співробітництва у разі впровадження сервісу бронювання паркомісць на загальнодержавному рівні.  

В рамках засідання Комітету з електронних платежів відбулося обговорення з представниками Директорату стратегії Мінцифри пріоритетних напрямків та планів щодо подальшої реалізації концепції “Держава у смартфоні”, механізмів реалізації компонентів Проєкту, а також пропозицій від бізнесу щодо інтеграції додаткових сервісів до веб-порталу та застосунку “Дія”.

За результатом зустрічі досягнуто домовленості щодо можливого співробітництва у разі впровадження сервісу бронювання паркомісць на загальнодержавному рівні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: