fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

30/ 10/ 2020
  30 жовтня 2020 року Дмитро Лурє, менеджер Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації  взяв участь в зустрічі з представниками Міністерства охорони здоровя України, Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України» та SAFEMed щодо впровадження eCTD формату. В результаті зустрічі було досягнуто домовленості розпочати дискусію ширшого формату з даного проекту із залученням основних стейкхолдерів, в рамках чого буде проведена оцінка нинішнього регулювання й ситуації, а також підготовлений план реалізації цього проекту.

30 жовтня 2020 року Дмитро Лур’є, менеджер Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації  взяв участь в зустрічі з представниками Міністерства охорони здоров’я України, Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України» та SAFEMed щодо впровадження eCTD формату.

В результаті зустрічі було досягнуто домовленості розпочати дискусію ширшого формату з даного проекту із залученням основних стейкхолдерів, в рамках чого буде проведена оцінка нинішнього регулювання й ситуації, а також підготовлений план реалізації цього проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: