fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

14/ 09/ 2020
    14 вересня представники Комітету з логістики Асоціації долучилися до наради під головуванням Юрія Кісєля, Голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, для обговорення законопроєкту «Про внутрішній водний транспорт» № 1182-1-д в рамках його доопрацювання до другого читання. Ми були раді дізнатися від Голови Підкомітету з питань річкового транспорту Артема Ковальова, що більшість пропозицій бізнесу були враховані при підготовці законопроєкту до другого читання. Також у заході взяли участь Заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та інші стейкхолдери.          

 

14 вересня представники Комітету з логістики Асоціації долучилися до наради під головуванням Юрія Кісєля, Голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, для обговорення законопроєкту «Про внутрішній водний транспорт» № 1182-1-д в рамках його доопрацювання до другого читання.

Ми були раді дізнатися від Голови Підкомітету з питань річкового транспорту Артема Ковальова, що більшість пропозицій бізнесу були враховані при підготовці законопроєкту до другого читання.

Також у заході взяли участь Заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та інші стейкхолдери.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: