fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

23/ 06/ 2020
  Зустріч EBA Dnipro Business Hacks була організована спеціально для членів Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі Державною Податковою службою у Дніпропетровській області за сприяння Дніпропетровської обласної державної адміністрації . Протягом заходу розглянули питання щодо механізму зупинення реєстрації податкових накладних\розрахунків коригування (далі – ПН/РК) в ЄРПН, порядку автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, порядку дій платника ПДВ у разі отримання таким платником квитанції про блокування ПН/РК та інші важливі теми. Представники бізнесу також одразу отримали відповіді та розяснення від фахівців ДПС щодо своїх проблемних питань. Як зазначила Катерина Ущаповська, керівник офісу Асоціації у Дніпрі, у період турбулентності та стрімких змін, такі зустрічі вкрай важливі для бізнесу аби «тримати руку на пульсі».

Зустріч EBA Dnipro Business Hacks була організована спеціально для членів Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі Державною Податковою службою у Дніпропетровській області за сприяння Дніпропетровської обласної державної адміністрації .

Протягом заходу розглянули питання щодо механізму зупинення реєстрації податкових накладних\розрахунків коригування (далі – ПН/РК) в ЄРПН, порядку автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, порядку дій платника ПДВ у разі отримання таким платником квитанції про блокування ПН/РК та інші важливі теми.

Представники бізнесу також одразу отримали відповіді та роз’яснення від фахівців ДПС щодо своїх проблемних питань.

Як зазначила Катерина Ущаповська, керівник офісу Асоціації у Дніпрі, у період турбулентності та стрімких змін, такі зустрічі вкрай важливі для бізнесу аби «тримати руку на пульсі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: