fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Митні питання

22/ 06/ 2020
  22 червня 2020 році в рамках засідання Митного комітету Західноукраїнського офісу, члени Асоціації обговорили два законопроекти №3562 від 29.05.2020 року та №3562-1 від 16.06.2020, що стосуються внесення змін до Митного кодексу України щодо митної вартості товарів. За результатами зустрічі учасники засідання відзначили наступне: Внесення змін до законодавства в частині процедур перевірки та контролю митної вартості повинно супроводжуватись прозорими процесами формування системи управління ризиків на митниці, спрацювання якої пропонується як одна із ключових підстав для таких заходів контролю; Повноваження посадових осіб митного органу в рамках перевірки митної вартості повинні бути чіткими та прямо регламентованими Митним кодексом України; Розширення підстав для проведення пост-аудиту, у т.ч. – щодо митної вартості, матиме наслідком покладення значного навантаження на бізнес з боку контролюючих органів, що негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні. Компанії також відзначають, що сьогодні ці зміни є не на часі, адже бізнес змушений концентруватись на умовах, зумовлених карантинними заходами та боротьбою з Covid-19 на території України. Тому учасники засідання дійшли до висновку, що вищезгадані законопроекти у даних редакціях повинні бути відкликані з метою їх подальшого доопрацювання за участі Асоціації. Від імені учасників зустрічі висловлюємо подяку Ігорю Соколовському, голові Митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, за чітку та професійну інформацію, що була ним представлена на зустрічі.

22 червня 2020 році в рамках засідання Митного комітету Західноукраїнського офісу, члени Асоціації обговорили два законопроекти №3562 від 29.05.2020 року та №3562-1 від 16.06.2020, що стосуються внесення змін до Митного кодексу України щодо митної вартості товарів. За результатами зустрічі учасники засідання відзначили наступне:

  • Внесення змін до законодавства в частині процедур перевірки та контролю митної вартості повинно супроводжуватись прозорими процесами формування системи управління ризиків на митниці, спрацювання якої пропонується як одна із ключових підстав для таких заходів контролю;
  • Повноваження посадових осіб митного органу в рамках перевірки митної вартості повинні бути чіткими та прямо регламентованими Митним кодексом України;
  • Розширення підстав для проведення пост-аудиту, у т.ч. – щодо митної вартості, матиме наслідком покладення значного навантаження на бізнес з боку контролюючих органів, що негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні.

Компанії також відзначають, що сьогодні ці зміни є не на часі, адже бізнес змушений концентруватись на умовах, зумовлених карантинними заходами та боротьбою з Covid-19 на території України. Тому учасники засідання дійшли до висновку, що вищезгадані законопроекти у даних редакціях повинні бути відкликані з метою їх подальшого доопрацювання за участі Асоціації.

Від імені учасників зустрічі висловлюємо подяку Ігорю Соколовському, голові Митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, за чітку та професійну інформацію, що була ним представлена на зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: