fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

05/ 05/ 2020
  5 травня, експерти Асоціації взяли участь в онлайн-засіданні підкомітету з питань річкової інфраструктури Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури. Учасники зустрічі обговорили пропозиції бізнесу до прийнятого 24 квітня за основу у першому читанні законопроєкту №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт» та наголосили на важливості їх врахування під час його підготовки до другого читання. Сподіваємося на включення до оновленого документу отриманих від бізнесу пропозицій та зауважень, що забезпечить створення сприятливих умов для розвитку галузі внутрішніх водних перевезень. LINK  

5 травня, експерти Асоціації взяли участь в онлайн-засіданні підкомітету з питань річкової інфраструктури Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури.

Учасники зустрічі обговорили пропозиції бізнесу до прийнятого 24 квітня за основу у першому читанні законопроєкту №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт» та наголосили на важливості їх врахування під час його підготовки до другого читання. Сподіваємося на включення до оновленого документу отриманих від бізнесу пропозицій та зауважень, що забезпечить створення сприятливих умов для розвитку галузі внутрішніх водних перевезень.

LINK

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: