fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

10/ 12/ 2019
  За участі представників АТ «Укрзалізниця», відбулося засідання Робочої групи з розвитку залізничної інфраструктури Комітету з логістики, під час якого було обговорено основні зауваження до Договору про перевезення вантажів на особливих умовах та питання тарифної політики Укрзалізниці на транзитнеперевезення вантажів територією України. Обговорили також питання тарифної політики Укрзалізниці на транзитне перевезення вантажів територією України. Окрім цього, представниками Укрзалізниці було наголошено на тому, що найближчим часом буде оприлюднено доопрацьовану редакцію Договору приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Комітет з логістики засвідчує свою готовність до спільної із Укрзалізницею роботи над Договором.

За участі представників АТ «Укрзалізниця», відбулося засідання Робочої групи з розвитку залізничної інфраструктури Комітету з логістики, під час якого було обговорено основні зауваження до Договору про перевезення вантажів на особливих умовах та питання тарифної політики Укрзалізниці на транзитнеперевезення вантажів територією України.

Обговорили також питання тарифної політики Укрзалізниці на транзитне перевезення вантажів територією України. Окрім цього, представниками Укрзалізниці було наголошено на тому, що найближчим часом буде оприлюднено доопрацьовану редакцію Договору приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Комітет з логістики засвідчує свою готовність до спільної із Укрзалізницею роботи над Договором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: