fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Фінанси та податки

18/ 02/ 2020
  Дмитро Михайленко, керуючий партнер Сrowe LF Ukraine, очолив Податково-фінансовий комітет EBA Kharkiv у 2020р. На засіданні Комітету 18 лютого за участю співробітників податкової служби обговорили ключові моменти законопроекту 1210 в частині антиофшорного пакету, уточнень щодо перевірок та штрафів, інших нововведень. Зокрема, розглянули ризики і нові вимоги для бізнесу внаслідок введення таких нових інструментів, як: контрольовані іноземні компанії, конструктивні дивіденди, а також поправки до трансфертного ціноутворення, оподаткування постійних представництв, правил тонкої капіталізації тощо. Учасники заходу підтримали ряд поправок, спрямованих на створення стимулів для бізнесу: прискорена амортизація, збільшення порогу прибутковості для застосування податкових різниць до 40 млн, нові стелі прибутковості для платників єдиного податку. Було відзначено ряд положень закону, які вимагають тлумачення / уточнень або скасування, зокрема: про конструктивні дивіденди, КІК як елемент податку на прибуток, концепція провини для застосування штрафів. Присутні висловили ряд побажань відносно фіскалізації касових операцій (прискорення введення гаджетів), режиму єдиного податку, податкової заборгованості по земельних ділянках у Криму та ін. Дякуємо спікеру за роз’яснення поправок закону!Спікери. Дмитро Михайленко. Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko.

Дмитро Михайленко, керуючий партнер Сrowe LF Ukraine, очолив Податково-фінансовий комітет EBA Kharkiv у 2020р. На засіданні Комітету 18 лютого за участю співробітників податкової служби обговорили ключові моменти законопроекту 1210 в частині антиофшорного пакету, уточнень щодо перевірок та штрафів, інших нововведень.

Зокрема, розглянули ризики і нові вимоги для бізнесу внаслідок введення таких нових інструментів, як: контрольовані іноземні компанії, конструктивні дивіденди, а також поправки до трансфертного ціноутворення, оподаткування постійних представництв, правил тонкої капіталізації тощо.

Учасники заходу підтримали ряд поправок, спрямованих на створення стимулів для бізнесу: прискорена амортизація, збільшення порогу прибутковості для застосування податкових різниць до 40 млн, нові стелі прибутковості для платників єдиного податку.

Було відзначено ряд положень закону, які вимагають тлумачення / уточнень або скасування, зокрема: про конструктивні дивіденди, КІК як елемент податку на прибуток, концепція провини для застосування штрафів.

Присутні висловили ряд побажань відносно фіскалізації касових операцій (прискорення введення гаджетів), режиму єдиного податку, податкової заборгованості по земельних ділянках у Криму та ін.

Дякуємо спікеру за роз’яснення поправок закону!

Спікери

1 / 1
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Дмитро Михайленко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: