fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро PR & Marketing HUB

10/ 12/ 2019
  Коучинг – це про мотивацію, розвиток, потенціал, поради, навики, знання. Важливі його елементи:  Раппорт-підлаштування (підлаштовуємось під темп мови співрозмовника, темперамент)  Екологічність  Віра в співрозмовника  Відкриті питання   Спікер PR & Marketing HUB: Анна Верлос, сертифікований тренер, професійний коуч, керівник соціальних, освітніх та бізнес-проектів. Основні тези вечора:  Постулати коуча:  З усіма все ОК  У людини є всі ресурси  За кожним поведінкою - позитивний намір Люди постійно змінюються Людина робить найкращий вибір з доступних для нього можливостей  Щоб краще розібратись зі своїм життям та куди спрямувати фокус, виконали завдання: намалювати коло, розділити на 4 частини, написати: «Я», «Тіло», «Люди», «Діяльність». Оцінити кожну сферу від 1 до 10. Саме таким простим методом можна побачити, де зараз прогалини та подумати, як це виправити.  Три техніки коучингу для комунікацій:  ЗАТЕ – використовуємо в таких випадках: «Я не зміг відвідати захід, бо захворів L» →→→ «Я не зміг відвідати захід, бо захворів, ЗАТЕ я добре відпочив і відновився J»  НЕ – мінімізувати використання заперечення «не» - Всесвіт не сприймає цієї частини, говорячи «Не хворійте!», Всесвіт не чує «не» і приймає зовсім навпаки.  СТИРАННЯ – При негативних думках: подумки «стираємо» їх.  Також спікер, як обіцяла, поділилась технікою виходу зі ступору. Коли стоїть багато задач і ніяк не можемо приступити до їх вирішення, обираємо пріорітет. Вирішуємо одну, і далі кожну іншу справу по черзі. Загалом, одночасно може стояти від 5 до 9 цілей. В середньому у жінок 3 - 5, у чоловіків – 5 (7) – 9.   Дякуємо спікеру за натхнення та корисні інсайти. Також подяка партнерові заходу – Комп’ютерна академія «ШАГ» та Олексій Кожем’яко. 
01/

Коучинг – це про мотиваціюрозвиток, потенціал, поради, навики, знання. Важливі його елементи: 

 • Раппортпідлаштування (підлаштовуємось під темп мови співрозмовника, темперамент) 
 • Екологічність 
 • Віра в співрозмовника 
 • Відкриті питання  

Спікер PR & Marketing HUB: Анна Верлос, сертифікований тренер, професійний коуч, керівник соціальних, освітніх та бізнес-проектів. Основні тези вечора: 

Постулати коуча: 

 • З усіма все ОК 
 • У людини є всі ресурси 
 • За кожним поведінкою – позитивний намір
 • Люди постійно змінюються
 • Людина робить найкращий вибір з доступних для нього можливостей 

Щоб краще розібратись зі своїм життям та куди спрямувати фокус, виконали завдання: намалювати коло, розділити на 4 частини, написати: «Я», «Тіло», «Люди», «Діяльність». Оцінити кожну сферу від 1 до 10. Саме таким простим методом можна побачити, де зараз прогалини та подумати, як це виправити. 

Три техніки коучингу для комунікацій: 

 1. ЗАТЕ – використовуємо в таких випадках: «Я не зміг відвідати захід, бо захворів L» →→→ «Я не зміг відвідати захід, бо захворів, ЗАТЕ я добре відпочив і відновився J» 
 2. НЕ – мінімізувати використання заперечення «не» – Всесвіт не сприймає цієї частини, говорячи «Не хворійте!», Всесвіт не чує «не» і приймає зовсім навпаки. 
 3. СТИРАННЯ – При негативних думках: подумки «стираємо» їх. 

Також спікер, як обіцяла, поділилась технікою виходу зі ступору. Коли стоїть багато задач і ніяк не можемо приступити до їх вирішення, обираємо пріорітет. Вирішуємо одну, і далі кожну іншу справу по черзі. Загалом, одночасно може стояти від 5 до 9 цілей. В середньому у жінок 3 – 5, у чоловіків  5 (7) – 9.  

Дякуємо спікеру за натхнення та корисні інсайти. Також подяка партнерові заходу – Компютерна академія «ШАГ» та Олексій Кожем’яко. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: