fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів право та податки податки

14/ 11/ 2019
  В рамках співпраці Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації та ГУ ДПС у Львівській області та відбувся семінар-тренінг для учасників Податкового комітету. Учасників семінару привітав в.о. начальника ГУ ДПС у області Василь Кресяк, який коротко розповів про перебіг реформи служби та її впливу на ефективність роботи. «Наш регіон є дуже привабливим для бізнесу. Ми намагаємося створювати всі умови для формування максимально сприятливого інвестиційного клімату, в тому числі завдяки злагодженій роботі всіх органів влади регіону. Ми завжди готові обговорювати спільні кроки на шляху підтримки, допомоги іноземним та вітчизняним інвесторам в реалізації їх намірів та розвитку бізнес-середовища Львівщини», - зазначив Василь Кресяк. Експерти податкової служби розповіли учасникам зустрічі про особливості оподаткування податком на доходи фізичних осіб, ЄСВ, застосування РРО, оподаткування роялті, найбільш поширені помилки, які виявляють ревізори під час документальних перевірок, відповіли на численні питання присутніх. Керівник Західноукраїнського офісу Асоціації Маряна Луцишин подякувала за організацію семінару, відзначила високий рівень комунікації податкової служби Львівщини з платниками податків та наголосила на нашій тривалій, дійсно партнерській, співпраці.

В рамках співпраці Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації та ГУ ДПС у Львівській області та відбувся семінар-тренінг для учасників Податкового комітету.

Учасників семінару привітав в.о. начальника ГУ ДПС у області Василь Кресяк, який коротко розповів про перебіг реформи служби та її впливу на ефективність роботи.

«Наш регіон є дуже привабливим для бізнесу. Ми намагаємося створювати всі умови для формування максимально сприятливого інвестиційного клімату, в тому числі завдяки злагодженій роботі всіх органів влади регіону. Ми завжди готові обговорювати спільні кроки на шляху підтримки, допомоги іноземним та вітчизняним інвесторам в реалізації їх намірів та розвитку бізнес-середовища Львівщини», – зазначив Василь Кресяк.

Експерти податкової служби розповіли учасникам зустрічі про особливості оподаткування податком на доходи фізичних осіб, ЄСВ, застосування РРО, оподаткування роялті, найбільш поширені помилки, які виявляють ревізори під час документальних перевірок, відповіли на численні питання присутніх.

Керівник Західноукраїнського офісу Асоціації Мар’яна Луцишин подякувала за організацію семінару, відзначила високий рівень комунікації податкової служби Львівщини з платниками податків та наголосила на нашій тривалій, дійсно партнерській, співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: