fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

03/ 07/ 2019
  Відбулася зустріч Комітету зернових та олійних культур за участі заступника директора Департаменту Фітосанітарної Безпеки Держпродспоживслужби – пана Вадима Чайковського. Разом з яким обговорили питання, з якими стикаються представники зернового бізнесу при підготовці документації, необхідної для включення до переліку осіб, що планують експорт ячменю до КНР та переліку місць зберігання, з яких планується експорт ячменю до КНР. Європейська Бізнес Асоціація хоче висловити свою щиру подяку керівництву Держпродспоживслужби за відкритий діалог та оперативне опрацювання запитів від зернового бізнесу.

Відбулася зустріч Комітету зернових та олійних культур за участі заступника директора Департаменту Фітосанітарної Безпеки Держпродспоживслужби – пана Вадима Чайковського.

Разом з яким обговорили питання, з якими стикаються представники зернового бізнесу при підготовці документації, необхідної для включення до переліку осіб, що планують експорт ячменю до КНР та переліку місць зберігання, з яких планується експорт ячменю до КНР. Європейська Бізнес Асоціація хоче висловити свою щиру подяку керівництву Держпродспоживслужби за відкритий діалог та оперативне опрацювання запитів від зернового бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: