fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів HR

23/ 01/ 2019
  23 січня спільно з агенцією “Перфектні рішення” (“Perfect PR”) ми презентували соціальний проект популяризації робітничих професій. Це наш перший крок до реалізації важливої ініціативи. На зустрічі ми обговорили проблематику відпливу кадрів за кордон, причини низького рівня популярності робітничих професій та запропонували креативні рішення для вирішення цієї проблеми в рамках спільного нового проекту. Дякуємо всім учасникам заходу за активну позицію та плідну дискусію. Запрошуємо приєднуватись усіх зацікавлених і небайдужих.  Наразі ми формуємо робочу групу для реалізації ініціативи та прописуємо конкретний план дій!
01/

23 січня спільно з агенцією “Перфектні рішення” (“Perfect PR”) ми презентували соціальний проект популяризації робітничих професій.

Це наш перший крок до реалізації важливої ініціативи. На зустрічі ми обговорили проблематику відпливу кадрів за кордон, причини низького рівня популярності робітничих професій та запропонували креативні рішення для вирішення цієї проблеми в рамках спільного нового проекту.

Дякуємо всім учасникам заходу за активну позицію та плідну дискусію. Запрошуємо приєднуватись усіх зацікавлених і небайдужих.  Наразі ми формуємо робочу групу для реалізації ініціативи та прописуємо конкретний план дій!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: