fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

06/ 06/ 2019
  Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у семінарі «Фітосанітарні процедури, що здійснюються при експорті об’єктів регулювання. Встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів», який провела Держпродспоживслужба в рамках АГРО-2019. Під час семінару, виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації – Ірина Душник озвучила актуальні питання для агросектору, зокрема, важливість перегляду чинного Протоколу по ячменю, з метою спрощення вимог до експорту цієї с/г культури з України до КНР. Бізнес сподівається на позитивне вирішення цього питання задля можливості збільшення експорту ячменю з України до Китайської Народної Республіки та ефективної торгівлі між нашими країнами.

Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у семінарі «Фітосанітарні процедури, що здійснюються при експорті об’єктів регулювання. Встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів», який провела Держпродспоживслужба в рамках АГРО-2019.

Під час семінару, виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації – Ірина Душник озвучила актуальні питання для агросектору, зокрема, важливість перегляду чинного Протоколу по ячменю, з метою спрощення вимог до експорту цієї с/г культури з України до КНР.

Бізнес сподівається на позитивне вирішення цього питання задля можливості збільшення експорту ячменю з України до Китайської Народної Республіки та ефективної торгівлі між нашими країнами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: