fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Правові питання

31/ 05/ 2019
  З 1 січня 2019 знятий мораторій на проведення органами державного нагляду планових заходів зі здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності, в т. ч. перевірок Державної фіскальною службою та Державною прикордонною службою України. За запитами компаній-членів Асоціації в рамках Правового Комітету ми говорили на тему: Зняття мораторію на перевірки: загрози для бізнесу.    Спікером виступив Олександр Гладій, керівник ЮА «Абсолют», адвокат, к. ю. н., Голова Правового комітету Асоціації в Дніпрі, який розкрив основні проблеми та відповів на питання учасників. Крім того, привів до прикладу кілька реальних кейсів зі своєї практики. Зареєстровані учасники отримали на свою електронну пошту презентацію спікера та додаткову інформацію із заходу. Дякуємо партнерам офісу – Українській компанії Кави за ароматний напій та готелю Reikartz Dnipro за відмінний конференц-сервіс та гостинність!

З 1 січня 2019 знятий мораторій на проведення органами державного нагляду планових заходів зі здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності, в т. ч. перевірок Державної фіскальною службою та Державною прикордонною службою України.

За запитами компаній-членів Асоціації в рамках Правового Комітету ми говорили на тему: Зняття мораторію на перевірки: загрози для бізнесу.   

Спікером виступив Олександр Гладій, керівник ЮА «Абсолют», адвокат, к. ю. н., Голова Правового комітету Асоціації в Дніпрі, який розкрив основні проблеми та відповів на питання учасників. Крім того, привів до прикладу кілька реальних кейсів зі своєї практики.

Зареєстровані учасники отримали на свою електронну пошту презентацію спікера та додаткову інформацію із заходу.

Дякуємо партнерам офісу – Українській компанії Кави за ароматний напій та готелю Reikartz Dnipro за відмінний конференц-сервіс та гостинність!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: