fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

12/ 03/ 2019
  7 лютого 2019 року набув чинності Закон України «Про валюту і валютні операції», який є основою для нової системи валютного регулювання. Нові норми та правила, які визначає цей Закон, залишають за собою чимало запитань. З огляду на це, офіс Асоціації у Дніпрі організував зустріч EBA Business Hacks «Зміни у валютному законодавстві для компаній з експортно-імпортною діяльністю» разом з партнером «ОТП Банк». Спікером виступила Олена Зуйкова, директор департаменту валютного контролю «ОТП Банк», яка розкрила основні аспекти Закону та дала спеціалістам відповіді на спірні питання. Так, експерт говорила про зміни у валютному нагляді за експортно-імпортними операціями, зміни у процедурі реєстрації кредитів від нерезидентів, нові можливості при проведенні валютних операцій тощо. Спікер, наприклад, звернула увагу на те, що скасовуються індивідуальні ліцензії на валютні операції – їх замінить система е-лімітів. Банкам дозволяється: продавати своїм клієнтам державні цінні папери, номіновані в іноземній валюті, за іноземну валюту, здійснення інвестицій в Україну не тільки у валютах першої, а й другої групи класифікатора валют, виплата дивидендів за 2018 рік, вільне використання рахунків юридичних осіб за кордоном (крім операцій з переказів коштів з України на такі рахунки). За словами учасників, зустріч видалась надзвичайно інформативною та корисною, тож дякуємо «ОТП Банк» за надані роз’яснення.
01/

7 лютого 2019 року набув чинності Закон України «Про валюту і валютні операції», який є основою для нової системи валютного регулювання. Нові норми та правила, які визначає цей Закон, залишають за собою чимало запитань.

З огляду на це, офіс Асоціації у Дніпрі організував зустріч EBA Business Hacks «Зміни у валютному законодавстві для компаній з експортно-імпортною діяльністю» разом з партнером «ОТП Банк». Спікером виступила Олена Зуйкова, директор департаменту валютного контролю «ОТП Банк», яка розкрила основні аспекти Закону та дала спеціалістам відповіді на спірні питання. Так, експерт говорила про зміни у валютному нагляді за експортно-імпортними операціями, зміни у процедурі реєстрації кредитів від нерезидентів, нові можливості при проведенні валютних операцій тощо.

Спікер, наприклад, звернула увагу на те, що скасовуються індивідуальні ліцензії на валютні операції – їх замінить система е-лімітів. Банкам дозволяється:

  • продавати своїм клієнтам державні цінні папери, номіновані в іноземній валюті, за іноземну валюту,
  • здійснення інвестицій в Україну не тільки у валютах першої, а й другої групи класифікатора валют,
  • виплата дивидендів за 2018 рік,
  • вільне використання рахунків юридичних осіб за кордоном (крім операцій з переказів коштів з України на такі рахунки).

За словами учасників, зустріч видалась надзвичайно інформативною та корисною, тож дякуємо «ОТП Банк» за надані роз’яснення.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: