fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро HR

23/ 04/ 2019
  Тема дискусії Асоціації «Перевірка держпраці 2019» в рамках проекту EBA Business Hacks викликала неабиякий інтерес у аудиторії. Представники Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області – Андрій Толстогузов, начальник управління з питань праці, та Сергій Бланк, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці, розповіли бізнесу, що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися. Олександр Різник, завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Дніпропетровській області, говорив про те, чим займається служба, про правові та організаційні засади реалізації державного нагляду, та розповів, як підготуватися до заходів контролю: 1. Відслідковувати наявність включення до плану на проведення перевірок на сайті https://inspections.gov.ua/. 2. Ознайомитися з уніфікованими формами актів. 3. Знати: до якої групи ризику ви відноситесь; які документи повинен мати контролер і як вони оформлюються; періодичність і терміни проведення перевірок; свої права. 4. Мати: журнал реєстрації перевірок; фото і відео апаратуру для фіксації проведення перевірок. Якщо перевірка проведена і СГД не погоджується з результатом, пан Олександр зазначає, куди звертатися: Державна Регуляторна служба, міністерства (ЦОВВ), які забезпечують формування державної політики у відповідній сфері контролю, судові органи. В свою чергу, Ганна Попкова, керівник практики врегулювання судових спорів ЮА «Абсолют», розкрила основні правові аспекти – як бізнесу захищатися та бути готовим до перевірок. Після кожного блоку учасники мали можливість поставити питання до спікера, дискусії були дуже активними. Модератором зустрічі виступив Олександр Бондарчук, партнер ЮА «Абсолют».
01/

Тема дискусії Асоціації «Перевірка держпраці 2019» в рамках проекту EBA Business Hacks викликала неабиякий інтерес у аудиторії.

Представники Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області – Андрій Толстогузов, начальник управління з питань праці, та Сергій Бланк, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці, розповіли бізнесу, що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися.

Олександр Різник, завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Дніпропетровській області, говорив про те, чим займається служба, про правові та організаційні засади реалізації державного нагляду, та розповів, як підготуватися до заходів контролю:

1. Відслідковувати наявність включення до плану на проведення перевірок на сайті https://inspections.gov.ua/.

2. Ознайомитися з уніфікованими формами актів.

3. Знати:

  • до якої групи ризику ви відноситесь;
  • які документи повинен мати контролер і як вони оформлюються;
  • періодичність і терміни проведення перевірок;
  • свої права.

4. Мати:

  • журнал реєстрації перевірок;
  • фото і відео апаратуру для фіксації проведення перевірок.

Якщо перевірка проведена і СГД не погоджується з результатом, пан Олександр зазначає, куди звертатися: Державна Регуляторна служба, міністерства (ЦОВВ), які забезпечують формування державної політики у відповідній сфері контролю, судові органи.

В свою чергу, Ганна Попкова, керівник практики врегулювання судових спорів ЮА «Абсолют», розкрила основні правові аспекти – як бізнесу захищатися та бути готовим до перевірок.

Після кожного блоку учасники мали можливість поставити питання до спікера, дискусії були дуже активними. Модератором зустрічі виступив Олександр Бондарчук, партнер ЮА «Абсолют».

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: