fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків HR

21/ 05/ 2019
  Роботодавці все частіше стикаються з дефіцитом кваліфікованих кадрів. У майбутньому ця проблема буде тільки загострюватися. Покрити нестачу фахівців здатні ‘гібриди’ – працівники, які на високому професійному рівні спроможні виконувати декілька функцій. Вони ефективні, результативні, готові працювати на результат. Проте, схильні до вигорання, знають собі ціну та можуть піти у будь-який момент. Розбирались із Марією Спасібо як утримати ‘гібридів’ і уникнути потенційної небезпеки, яку вони несуть підприємству. Визначились, які покоління мають найвищі шанси стати ‘гібридами’, та які навички будуть найбільш затребуваними у майбутньому. «Утримати гібридів тільки високою зарплатою не вийде. Можливості для розвитку, високий інтерес до роботи, максимальна чесність – необхідні умови для них. У майбутньому вони стануть найбільш корисними і цінними працівниками, отже ‘гібридів’ треба розвивати і вирощувати», - вважає Марія Спасібо.

Роботодавці все частіше стикаються з дефіцитом кваліфікованих кадрів. У майбутньому ця проблема буде тільки загострюватися. Покрити нестачу фахівців здатні ‘гібриди’ – працівники, які на високому професійному рівні спроможні виконувати декілька функцій. Вони ефективні, результативні, готові працювати на результат. Проте, схильні до вигорання, знають собі ціну та можуть піти у будь-який момент.

Розбирались із Марією Спасібо як утримати ‘гібридів’ і уникнути потенційної небезпеки, яку вони несуть підприємству. Визначились, які покоління мають найвищі шанси стати ‘гібридами’, та які навички будуть найбільш затребуваними у майбутньому.

«Утримати ‘гібридів’ тільки високою зарплатою не вийде. Можливості для розвитку, високий інтерес до роботи, максимальна чесність – необхідні умови для них. У майбутньому вони стануть найбільш корисними і цінними працівниками, отже ‘гібридів’ треба розвивати і вирощувати», – вважає Марія Спасібо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: