fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

08/ 04/ 2019
  Представники Комітету зернових та олійних культур зустрілися з консультантом Європейської економічної комісії ООН, з яким обговорили актуальні питання, що стосуються експорту пшениці з України. Під час зустрічі, учасники торкнулися «вузьких місць» в ланцюжку поставок пшениці (від виробника до порту), проаналізували стан існуючих торговельних процедур, а саме: комерційних (встановлення контрактів), транспортних (організація внутрішніх та міжнародних перевезень), регуляторних (повязаних з регулюючої діяльністю) та фінансових (повязаних з оплатою за товар). На завершення, представники зернового бізнесу, наголосили на важливості боротьби з «сірим» ринком зерна шляхом посилення контролю за поверненням валютної виручки при експорті, врегулювання проблем агрологістики, вдосконалення фітосанітарних процедур та диверсифікації ринків збуту. Адже, усунення перешкод і спрощення процедур торгівлі – позитивно вплине на бізнес-клімат в агросекторі.

Представники Комітету зернових та олійних культур зустрілися з консультантом Європейської економічної комісії ООН, з яким обговорили актуальні питання, що стосуються експорту пшениці з України.

Під час зустрічі, учасники торкнулися «вузьких місць» в ланцюжку поставок пшениці (від виробника до порту), проаналізували стан існуючих торговельних процедур, а саме: комерційних (встановлення контрактів), транспортних (організація внутрішніх та міжнародних перевезень), регуляторних (пов’язаних з регулюючої діяльністю) та фінансових (пов’язаних з оплатою за товар).

На завершення, представники зернового бізнесу, наголосили на важливості боротьби з «сірим» ринком зерна шляхом посилення контролю за поверненням валютної виручки при експорті, врегулювання проблем агрологістики, вдосконалення фітосанітарних процедур та диверсифікації ринків збуту. Адже, усунення перешкод і спрощення процедур торгівлі – позитивно вплине на бізнес-клімат в агросекторі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: