fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

15/ 02/ 2019
  Експерти Комітету з логістики цього тижня взяли участь у засіданні робочої групи при Міністерстві інфраструктури України. Учасники робочої групи оновили статус питання нестачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення, а саме: аналіз проведеної роботи у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів, ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі. Учасники робочої групи наголосили на тому, що питання все ще залишається критичним, так як український експорт до Європи постійно нарощує темпи.  Зі своєї сторони, Міністерство інфраструктури завірили про подальшу готовність знаходити спільні шляхи вирішення даної проблеми та представили нещодавні нововведення: наявність та сканування штрих-коду на дозволах, відкриття доступу до бази Міністерству, цілодобове функціонування двох пунктів видачі у Ковелі та Львові. Учасники зустрічі домовились продовжувати консолідувати свої зусилля та вживати домовлених заходів для вирішення даної проблеми. Дякуємо усім учасникам за плідну співпрацю, дискусію та надані пропозиції!

Експерти Комітету з логістики цього тижня взяли участь у засіданні робочої групи при Міністерстві інфраструктури України. Учасники робочої групи оновили статус питання нестачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення, а саме: аналіз проведеної роботи у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів, ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі. Учасники робочої групи наголосили на тому, що питання все ще залишається критичним, так як український експорт до Європи постійно нарощує темпи. 

Зі своєї сторони, Міністерство інфраструктури завірили про подальшу готовність знаходити спільні шляхи вирішення даної проблеми та представили нещодавні нововведення: наявність та сканування штрих-коду на дозволах, відкриття доступу до бази Міністерству, цілодобове функціонування двох пунктів видачі у Ковелі та Львові. Учасники зустрічі домовились продовжувати консолідувати свої зусилля та вживати домовлених заходів для вирішення даної проблеми.

Дякуємо усім учасникам за плідну співпрацю, дискусію та надані пропозиції!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: