fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Правничі питання

12/ 07/ 2018
  17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – ЗУ). На засіданні Правничого комітету Асоціації 12 липня 2018 року «по гарячих слідах» розбирались, що робити протягом перехідного періоду; чи створює ЗУ нові ризики й вирішує старі проблеми, а також обговорювали його можливості, загрози, «слабкі місця» тощо. Юрист Юлія Гудименко провела зустріч у форматі дискусії, в ході якої кожен учасник мав нагоду отримати відповіді на свої запитання. Зокрема, поговорили про корпоративний договір, його ризики; розподіл компетенції між Загальними зборами та виконавчим органом; вхід / вихід учасників із товариства; продаж часток; значні угоди й відповідальність директора тощо. Дякуємо експерту за своєчасні поради щодо подальших дій та цінні рекомендації!

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – ЗУ). На засіданні Правничого комітету Асоціації 12 липня 2018 року «по гарячих слідах» розбирались, що робити протягом перехідного періоду; чи створює ЗУ нові ризики й вирішує старі проблеми, а також обговорювали його можливості, загрози, «слабкі місця» тощо.

Юрист Юлія Гудименко провела зустріч у форматі дискусії, в ході якої кожен учасник мав нагоду отримати відповіді на свої запитання. Зокрема, поговорили про корпоративний договір, його ризики; розподіл компетенції між Загальними зборами та виконавчим органом; вхід / вихід учасників із товариства; продаж часток; значні угоди й відповідальність директора тощо.

Дякуємо експерту за своєчасні поради щодо подальших дій та цінні рекомендації!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: