fbpx

Харків Податки та фінанси

31/ 05/ 2018

Електронні системи державних та комерційних закупівель ProZorro і Rialto (відповідно) покликані зробити процес використання державних коштів прозорим та ефективним, а корупційні схеми у закупівлях – неможливими. Так, завдяки ProZorro за 2 роки було зекономлено 5 млрд бюджетних коштів + більш ніж 45 тис підприємців відкрили для себе новий ринок збуту. Про взаємодію «бізнес-держава» та електронні системи говорили на засіданні Податково-фінансового комітету Асоціації 31 травня 2018 року.

Олена Парфенюк, керівник департаменту розвитку державних закупівель торгового майданчика Zakupki.Prom.ua, розповіла про можливості для бізнесу, які пропонує ProZorro; систему електронних закупівель і продажів Rialto; що продає держава (ProZorro.Продажі); і поділилась секретами успішної участі в тендерах.

Учасники також отримали корисні поради щодо підготовки переможної тендерної позиції й оскарження незаконних рішень від Олександра Нікітєнкова, керівника напрямку тендерного супроводу юридичної компанії «Права Справа».

Дякуємо експертам за насичену та інформативну зустріч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: