fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

04/ 12/ 2018
  Представники Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації прийняли участь в круглому столі «Кешбек – детінізація торгівлі та стимул до захисту прав споживача», 4 грудня в інформаційному агенстві Українські новини. Представники бізнесу підтримують законопроект Міністерства фінансів, який передбачає можливість для споживачів перевіряти справжність фіскальних чеків та отримувати так 100% компенсацію вартості товарів або так званий кешбек, у разі якщо продавець видав підробний розрахунковий документ. Бізнес вважає, що такий інструмент може бути корисним та покращити не лише ситуацію із захистом прав споживачів, а й сприяти детінізації економіки України.

Представники Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації прийняли участь в круглому столі «Кешбек – детінізація торгівлі та стимул до захисту прав споживача», 4 грудня в інформаційному агенстві Українські новини.

Представники бізнесу підтримують законопроект Міністерства фінансів, який передбачає можливість для споживачів перевіряти справжність фіскальних чеків та отримувати так 100% компенсацію вартості товарів або так званий кешбек, у разі якщо продавець видав підробний розрахунковий документ. Бізнес вважає, що такий інструмент може бути корисним та покращити не лише ситуацію із захистом прав споживачів, а й сприяти детінізації економіки України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: