fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

15/ 11/ 2018
  Представники Комітету побутової електротехніки Асоціації провели робочу зустріч з Головою підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання (ТР) Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва паном Геннадієм Кривошея та представниками Департаменту ТР Міністерства економічного розвитку. Під час зустрічі сторони обговорили пропозиції Асоціації до проекту закону 6235, зокрема, щодо впровадження перехідних періодів у разі прийняття нових версій ТР. Ми вдячні депутатам Верховної Ради та Департаменту ТР за прийняття рішення врахувати пропозиції бізнес-спільноти в законопроекті.

Представники Комітету побутової електротехніки Асоціації провели робочу зустріч з Головою підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання (ТР) Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва паном Геннадієм Кривошея та представниками Департаменту ТР Міністерства економічного розвитку. Під час зустрічі сторони обговорили пропозиції Асоціації до проекту закону 6235, зокрема, щодо впровадження перехідних періодів у разі прийняття нових версій ТР.

Ми вдячні депутатам Верховної Ради та Департаменту ТР за прийняття рішення врахувати пропозиції бізнес-спільноти в законопроекті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: