fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

13/ 11/ 2018
  Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у Третіх національних консультаціях з розробки Експортної стратегії, сектору «Харчова і переробна промисловість», які розробляються за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Під час яких, учасники робочих груп обговорили попередньо напрацьовані результати та фіналізували план дій. Результатом національних консультацій стане розробка 5 секторальних і 4 крос-секторальних стратегій, які включатимуть поточний аналіз кожного перспективного сектору, перелік перешкод для розвитку та рішення для їх усунення, а також конкретизовані плани дій.

Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у Третіх національних консультаціях з розробки Експортної стратегії, сектору «Харчова і переробна промисловість», які розробляються за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Під час яких, учасники робочих груп обговорили попередньо напрацьовані результати та фіналізували план дій.

Результатом національних консультацій стане розробка 5 секторальних і 4 крос-секторальних стратегій, які включатимуть поточний аналіз кожного перспективного сектору, перелік перешкод для розвитку та рішення для їх усунення, а також конкретизовані плани дій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: