fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури, Логістичні питання

30/ 10/ 2018
  Представники Комітету з питань логістики та Комітету зернових та олійних культур Асоціації долучились до роботи першого засідання робочої групи з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві. Оперативний штаб на платформі Мінагрополітики було започатковано за результатами наради під головуванням Віце-премєр-міністра - пана Володимира Кістіона, що відбулася тиждень тому. Йшла мова про поточний стан перевезень зерна залізницею, відвантаження на експорт в портах. Крім того, конкретні проблемні питання експортерів та пропозиції щодо покращення агрологістики вцілому. За результатами зустрічі буде сформована окрема підгрупа для опрацювання питання прогнозування обсягів перевезень вантажів залізничним транспортом.

Представники Комітету з питань логістики та Комітету зернових та олійних культур Асоціації долучились до роботи першого засідання робочої групи з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві.

Оперативний штаб на платформі Мінагрополітики було започатковано за результатами наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра – пана Володимира Кістіона, що відбулася тиждень тому. Йшла мова про поточний стан перевезень зерна залізницею, відвантаження на експорт в портах. Крім того, конкретні проблемні питання експортерів та пропозиції щодо покращення агрологістики вцілому.

За результатами зустрічі буде сформована окрема підгрупа для опрацювання питання прогнозування обсягів перевезень вантажів залізничним транспортом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: