fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Автомобільні питання

16/ 10/ 2018
  Представники Автомобільного комітету взяли участь у робочій нараді з метою обговорення проекту «Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку інфраструктури зарядних станцій для електричних транспортних засобів» Міністерства інфраструктури України. Під час зустрічі обговорювались питання щодо необхідності розвитку інфраструктури зарядних станцій з метою стимулювання розвитку ринку електротранспорту в Україні. Серед основних пропозицій до Концепції було зазначено необхідність впорядкування правил дорожнього руху, надання квот на паркувальні місця для електромобілів, створення прозорих умов для усіх операторів з продажу електроенергії та зонування тарифів.

Представники Автомобільного комітету взяли участь у робочій нараді з метою обговорення проекту «Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку інфраструктури зарядних станцій для електричних транспортних засобів» Міністерства інфраструктури України.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо необхідності розвитку інфраструктури зарядних станцій з метою стимулювання розвитку ринку електротранспорту в Україні. Серед основних пропозицій до Концепції було зазначено необхідність впорядкування правил дорожнього руху, надання квот на паркувальні місця для електромобілів, створення прозорих умов для усіх операторів з продажу електроенергії та зонування тарифів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: