fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

25/ 09/ 2018
  Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у засіданні робочої групи з питань функціонування ринку зерна в Мінагрополітики. Під час засідання, було вирішено залишити зафіксований в Меморандумі обсяг прогнозованого експорту пшениці продовольчих класів на рівні: 8 млн тонн продовольчої пшениці та до 8 млн тонн фуражної.  На сьогодні виконання Меморандуму забезпечено більше ніж на 30%, що відповідає запланованій динаміці. Станом на 25 вересня вже експортовано 4,9 млн тонн пшениці, з якої 2,8 млн тонн – продовольча (35% виконання меморандуму) та 2 млн тонн – фуражна (25,8% виконання).

Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у засіданні робочої групи з питань функціонування ринку зерна в Мінагрополітики. Під час засідання, було вирішено залишити зафіксований в Меморандумі обсяг прогнозованого експорту пшениці продовольчих класів на рівні: 8 млн тонн продовольчої пшениці та до 8 млн тонн фуражної. 

На сьогодні виконання Меморандуму забезпечено більше ніж на 30%, що відповідає запланованій динаміці.

Станом на 25 вересня вже експортовано 4,9 млн тонн пшениці, з якої 2,8 млн тонн – продовольча (35% виконання меморандуму) та 2 млн тонн – фуражна (25,8% виконання).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: