fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

14/ 09/ 2018
  Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у черговому засіданні щодо напрацювання нового державного стандарту на пшеницю та надали свої пропозиції. Під час засідання в Мінагрополітики учасниками зернового ринку було обговорено не лише показники якості пшениці, а й методологію визначення цих показників. Важливість перегляду стандарту полягає в необхідності його оновлення - для оптимізації процесів виробництва, зберігання та переробки зерна пшениці, а також створення сприятливих умов ведення бізнесу і міжнародної торгівлі.

Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у черговому засіданні щодо напрацювання нового державного стандарту на пшеницю та надали свої пропозиції. Під час засідання в Мінагрополітики учасниками зернового ринку було обговорено не лише показники якості пшениці, а й методологію визначення цих показників.

Важливість перегляду стандарту полягає в необхідності його оновлення – для оптимізації процесів виробництва, зберігання та переробки зерна пшениці, а також створення сприятливих умов ведення бізнесу і міжнародної торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: