fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

06/ 09/ 2018
  Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь в других національних консультаціях з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій харчової і переробної промисловості та наголосили на важливості створення нових можливостей для українських експортерів. Зокрема про те, що необхідно працювати над розширенням списку сільськогосподарської продукції, що експортується з України до Китайської народної республіки. Також, було підняте питання напрацювання методики розрахунку викидів парникових газів с/г продукції для подальшої переробки у біопаливо для експорту в країни ЄС.

Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь в других національних консультаціях з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій харчової і переробної промисловості та наголосили на важливості створення нових можливостей для українських експортерів.

Зокрема про те, що необхідно працювати над розширенням списку сільськогосподарської продукції, що експортується з України до Китайської народної республіки. Також, було підняте питання напрацювання методики розрахунку викидів парникових газів с/г продукції для подальшої переробки у біопаливо для експорту в країни ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: