fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

15/ 08/ 2018
  Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у робочій групі щодо напрацювання нового державного стандарту на пшеницю та надали свої пропозиції. Під час засідання в Мінагрополітики учасниками зернового ринку було обговорено не лише показники якості пшениці, а й методологію визначення цих показників. Пані Олена Ковальова, заступник Міністра Мінагрополітики, наголосила на важливості перегляду державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови», коригування окремих показників якості пшениці та наближення вимог по пшениці до міжнародних.

Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у робочій групі щодо напрацювання нового державного стандарту на пшеницю та надали свої пропозиції.

Під час засідання в Мінагрополітики учасниками зернового ринку було обговорено не лише показники якості пшениці, а й методологію визначення цих показників.

Пані Олена Ковальова, заступник Міністра Мінагрополітики, наголосила на важливості перегляду державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови», коригування окремих показників якості пшениці та наближення вимог по пшениці до міжнародних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: