fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

19/ 07/ 2018
  Комітет зернових та олійних культур взяв участь у засіданні Робочої групи з питань функціонування ринку зерна при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Питання зернової логістики вже другий рік є наріжним каменем аграрної галузі, саме тому більша частина засідання була присвячена проблемам, пов’язаним із перевезенням зерна на залізниці, зокрема, функціонуванню системи розподілу вагонів-зерновозів. Також у ході зустрічі обговорили питання поточної ситуації на ринку зерна, розробки нового стандарту пшениці, Меморандуму про взаєморозуміння між Мінагрополітики і суб’єктами господарювання ― експортерами зерна на наступний маркетинговий рік та приділили увагу фітосанітарним аспектам та важливим експортним напрямкам.

Комітет зернових та олійних культур взяв участь у засіданні Робочої групи з питань функціонування ринку зерна при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Питання зернової логістики вже другий рік є наріжним каменем аграрної галузі, саме тому більша частина засідання була присвячена проблемам, пов’язаним із перевезенням зерна на залізниці, зокрема, функціонуванню системи розподілу вагонів-зерновозів.

Також у ході зустрічі обговорили питання поточної ситуації на ринку зерна, розробки нового стандарту пшениці, Меморандуму про взаєморозуміння між Мінагрополітики і суб’єктами господарювання ― експортерами зерна на наступний маркетинговий рік та приділили увагу фітосанітарним аспектам та важливим експортним напрямкам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: