fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса HR

24/ 05/ 2018
  Представники економічної науки, формулюючи поняття управління талантами в XIX столітті, стверджували, що це обов’язково матиме позитивний вплив на розвиток компанії в цілому. Управління талантами продовжує визначати ключові особливості успішного ведення бізнесу до сьогодні і є однією з головних конкурентних переваг компанії. 24 травня на засіданні Коміету з управлінням персолаом Асоціації в Одесі ставилось питання талант-менеджементу. Спікером виступила Наталія Юрганова, директор з персоналу членської компанії ПАТ ВО СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР та голова Комітету. Під час зустрічі пані Наталя розповіла, як оцінити потенціал персоналу, які критерії  варто застосовувати та поділилась дієвими інструментами управління. Проте сьогодні основними перешкодами впровадження управління талантами в команіях постає стереотип «незамінних кадрів не буває», неготовність брати відповідальність за заміну середньостатистичного співробітника на потенційно талановитого та  неможливість побачити позитивний результат від ефективного управління талантами одразу.  Все ж, враховуючи  шалений розвиток конкуренції та процесів глобалізації, для того щоб вижити українським підприємствам, або отримати нові можливості для розвитку необхідно більш активно впроваджуватита використовувати систему талант-менеджменту. Це дозволить швидше реагувати на зміни зовнішнього середовища та займати лідируючі позиції на ринку.
01/

Представники економічної науки, формулюючи поняття управління талантами в XIX столітті, стверджували, що це обов’язково матиме позитивний вплив на розвиток компанії в цілому. Управління талантами продовжує визначати ключові особливості успішного ведення бізнесу до сьогодні і є однією з головних конкурентних переваг компанії.

24 травня на засіданні Коміету з управлінням персолаом Асоціації в Одесі ставилось питання талант-менеджементу. Спікером виступила Наталія Юрганова, директор з персоналу членської компанії ПАТ “ВО “СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР” та голова Комітету. Під час зустрічі пані Наталя розповіла, як оцінити потенціал персоналу, які критерії  варто застосовувати та поділилась дієвими інструментами управління.

Проте сьогодні основними перешкодами впровадження управління талантами в команіях постає стереотип «незамінних кадрів не буває», неготовність брати відповідальність за заміну середньостатистичного співробітника на потенційно талановитого та  неможливість побачити позитивний результат від ефективного управління талантами одразу.  Все ж, враховуючи  шалений розвиток конкуренції та процесів глобалізації, для того щоб вижити українським підприємствам, або отримати нові можливості для розвитку необхідно більш активно впроваджуватита використовувати систему талант-менеджменту. Це дозволить швидше реагувати на зміни зовнішнього середовища та займати лідируючі позиції на ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: