fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Митні питання

17/ 04/ 2018
  На сьогоднішній день експорт продукції з України наближається до рекордних показників за всю її історію. Це й не дивно, якщо брати до уваги впровадження ЄС тимчасових торговельних преференцій для нашої держави. Про особливості пільгового експорту українських товарів до Європи, Канади й країн СНД розповіла Віра Носова, начальник відділу консалтингу компанії M&S. Так, спільним для усіх трьох згаданих напрямків зовнішньої торгівлі (ЗВТ) є звільнення від ввізного мита та пряме відвантаження; різниця ж передусім полягає у тому, які документи необхідні для здійснення експорту, а також якою Угодою встановлюються умови ЗВТ між Україною та іншими державами. Експерт розповіла про порядок і місце одержання необхідних документів, зокрема Сертифікату EUR.1; та виділила кроки, які потрібно зробити для отримання статусу уповноваженого експортера.

На сьогоднішній день експорт продукції з України наближається до рекордних показників за всю її історію. Це й не дивно, якщо брати до уваги впровадження ЄС тимчасових торговельних преференцій для нашої держави. Про особливості пільгового експорту українських товарів до Європи, Канади й країн СНД розповіла Віра Носова, начальник відділу консалтингу компанії M&S.

Так, спільним для усіх трьох згаданих напрямків зовнішньої торгівлі (ЗВТ) є звільнення від ввізного мита та пряме відвантаження; різниця ж передусім полягає у тому, які документи необхідні для здійснення експорту, а також якою Угодою встановлюються умови ЗВТ між Україною та іншими державами. Експерт розповіла про порядок і місце одержання необхідних документів, зокрема Сертифікату EUR.1; та виділила кроки, які потрібно зробити для отримання статусу уповноваженого експортера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: