fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Митні питання, Харків Податки та фінанси

20/ 03/ 2018
  На практиці митні органи часто виносять необґрунтовані рішення щодо коригування митної вартості, класифікації товару, країни походження тощо. Але, на щастя, в Україні вже сформувалась позитивна практика з вирішення зазначених питань. Про міфи та реальність повернення грошових коштів з бюджету розповіла Віра Носова, начальник відділу консалтингу M&S. Експерт ознайомила присутніх із особливостями судового і адміністративного порядку оскарження рішення митного органу, процедурою поновлення режиму вільної торгівлі / найбільшого сприяння та свіжою інформацією щодо новацій у законодавстві. Так, новим наказом Мінфіну №898 буде запроваджено єдиний депозитний рахунок ДФС, що дозволить здійснювати оформлення у будь-якій зоні дії митниці. Без уваги не залишилося й питання щодо помилок у митних деклараціях та порядку їх виправлення. У ході сесії Q&A учасники поділились зі спікером наболілими проблемами й занотували важливі експертні поради.

На практиці митні органи часто виносять необґрунтовані рішення щодо коригування митної вартості, класифікації товару, країни походження тощо. Але, на щастя, в Україні вже сформувалась позитивна практика з вирішення зазначених питань. Про міфи та реальність повернення грошових коштів з бюджету розповіла Віра Носова, начальник відділу консалтингу M&S.

Експерт ознайомила присутніх із особливостями судового і адміністративного порядку оскарження рішення митного органу, процедурою поновлення режиму вільної торгівлі / найбільшого сприяння та свіжою інформацією щодо новацій у законодавстві. Так, новим наказом Мінфіну №898 буде запроваджено єдиний депозитний рахунок ДФС, що дозволить здійснювати оформлення у будь-якій зоні дії митниці. Без уваги не залишилося й питання щодо помилок у митних деклараціях та порядку їх виправлення.

У ході сесії Q&A учасники поділились зі спікером наболілими проблемами й занотували важливі експертні поради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: