fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронні платежі

25/ 03/ 2020
  Щодо: підтримки банками соціального проекту у контексті боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-2019) та з проханням залишити можливість саморегулювання комісії за послуги еквайрингу. До: Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики - пана Гетьманцева Д.О., Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку – Наталухи Д.А., Заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку – пані Підласи Р.А. та Заступника Керівника Офісу Президента – пані Ковалів Ю.І.  

Щодо: підтримки банками соціального проекту у контексті боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-2019) та з проханням залишити можливість саморегулювання комісії за послуги еквайрингу.

До: Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики – пана Гетьманцева Д.О., Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку – Наталухи Д.А., Заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку – пані Підласи Р.А. та Заступника Керівника Офісу Президента – пані Ковалів Ю.І.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: