fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER – юридичний радник громадян США

05/ 02/ 2021
  Друзі, відтепер офіційно! Компанія ADER HABER Law Firm представлена посольством Сполучених Штатів Америки в Україні US Embassy Kyiv Ukraine для надання правової допомоги громадянам США. Інформацію про послуги нашої юридичної фірми, а також наші контакти вже розміщені на сайті посольства - у розділі «U.S. Citizen Services» за внутрішнім посиланням сторінки «Kyiv Law Firms». Посольство США в Україні пропонує правову допомогу громадянам США в усіх напрямках. Але здебільшого у справах, пов’язаних із викраденням дітей, оформленням опіки, аліментів, а також допомагає громадянам США, які стали жертвами злочинів. «У нас великий досвід надання правової допомоги іноземним громадянам щодо супроводження під час тимчасових арештів, допитів та інших слідчих дій у справах з іноземним елементом. Тому ми сподіваємось, що наша експертиза буде корисною також і для громадян США, які опиняються у складних ситуаціях», - говорить старший юрист, адвокат, керівник практики White-Collar Crime  ADER HABER Law Firm Елеонора Салова.

Друзі, відтепер офіційно! Компанія ADER HABER Law Firm представлена посольством Сполучених Штатів Америки в Україні US Embassy Kyiv Ukraine для надання правової допомоги громадянам США.

Інформацію про послуги нашої юридичної фірми, а також наші контакти вже розміщені на сайті посольства – у розділі «U.S. Citizen Services» за внутрішнім посиланням сторінки «Kyiv Law Firms».

Посольство США в Україні пропонує правову допомогу громадянам США в усіх напрямках. Але здебільшого у справах, пов’язаних із викраденням дітей, оформленням опіки, аліментів, а також допомагає громадянам США, які стали жертвами злочинів.

«У нас великий досвід надання правової допомоги іноземним громадянам щодо супроводження під час тимчасових арештів, допитів та інших слідчих дій у справах з іноземним елементом. Тому ми сподіваємось, що наша експертиза буде корисною також і для громадян США, які опиняються у складних ситуаціях», – говорить старший юрист, адвокат, керівник практики White-Collar Crime  ADER HABER Law Firm Елеонора Салова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: