fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER виступила Генеральним юридичним партнером RAU Investment Forum 2019

21/ 06/ 2019
  Керуючий партнер ADER HABER Юрій Петренко в рамках сесії №1 «Аналітика і динаміка ринку торгової нерухомості» RAU Investment Forum 2019 звернув увагу на ключові фактори, що впливають на ринок ритейлу й девелопменту сьогодні, та можливості, які надає законодавство для розвитку й здорової конкуренції бізнесу. «Наша команда ADER HABER та я особисто вже другий рік поспіль дуже цінуємо наше взаємовигідне Ексклюзивне юридичне партнерство з Асоціацією ритейлерів України, яка надає цілу низку можливостей більш тісного знайомства з ринком ритейлу, і RAU Investment Forum 2019 став яскравим прикладом того, як можна реалізувати такі переваги. А ми в ADER HABER з радістю ділимося нашою 15-річною експертизою у сфері ритейлу й готові супроводжувати найсміливіші й найамбітніші проекти на ринку», – підкреслив Юрій Петренко. RAU Investment Forum 2019 став першим в Україні спеціалізованим міжнародним форумом для інвесторів у роздрібну торгівлю й торгову нерухомість. Захід, організований Асоціацією ритейлерів України спільно з Dragon Capital, зібрав понад 250 власників, топ-менеджерів і лідерів думок ринків ритейлу та девелопменту, інвесторів і представників влади.

Керуючий партнер ADER HABER Юрій Петренко в рамках сесії №1 «Аналітика і динаміка ринку торгової нерухомості» RAU Investment Forum 2019 звернув увагу на ключові фактори, що впливають на ринок ритейлу й девелопменту сьогодні, та можливості, які надає законодавство для розвитку й здорової конкуренції бізнесу.

«Наша команда ADER HABER та я особисто вже другий рік поспіль дуже цінуємо наше взаємовигідне Ексклюзивне юридичне партнерство з Асоціацією ритейлерів України, яка надає цілу низку можливостей більш тісного знайомства з ринком ритейлу, і RAU Investment Forum 2019 став яскравим прикладом того, як можна реалізувати такі переваги. А ми в ADER HABER з радістю ділимося нашою 15-річною експертизою у сфері ритейлу й готові супроводжувати найсміливіші й найамбітніші проекти на ринку», – підкреслив Юрій Петренко.

RAU Investment Forum 2019 став першим в Україні спеціалізованим міжнародним форумом для інвесторів у роздрібну торгівлю й торгову нерухомість.

Захід, організований Асоціацією ритейлерів України спільно з Dragon Capital, зібрав понад 250 власників, топ-менеджерів і лідерів думок ринків ритейлу та девелопменту, інвесторів і представників влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: