fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER розширює партнерський склад

09/ 02/ 2021
  Одноголосним рішенням Ради партнерів ADER HABER Law Firm співкерівник судової практики, радник, адвокат Андрій Гвоздецький обраний партнером фірми. Андрій приєднався до команди ADER HABER Law Firm у 2013 році. Сьогодні він спеціалізується на веденні господарських справ в інтересах провідних компаній та корпорацій, представляє інтереси клієнтів у банківських спорах, проектах з реструктуризації заборгованості та проведення фінансових розслідувань. Має досвід представництва у виборчих спорах. Андрій Гвоздецький: «Я вдячний партнерам за високу оцінку мого внеску в розвиток нашої компанії і за велику довіру. Якщо ще кілька років тому партнерство було найвищою і ледве недосяжною сходинкою кар’єри в юридичній компанії, то сьогодні навпаки – стартова точка. Це момент, коли мрії про компанію та її досягнення визначають твої особисті прагнення і цілі, коли успіх компанії і бізнесу стає мірилом твого особистого успіху. У ролі партнера я ставлю собі великі завдання щодо посилення позицій практики на ринку юридичних послуг і реалізації стратегічних трансформацій у ADER HABER Law Firm. Певен, що моє особисте прагнення перетворювати на краще те, що мене оточує і чим я живу, відповідає очікуванням партнерів і нашим спільним прагненням». Андрій Гвоздецький виступав у якості одного з ключових експертів проекту з реструктуризації кредитного портфелю українського лідера автомобільної промисловості на суму понад 300 млн. доларів. Серед інших проектів Андрія: представництво інтересів одного з найбільших в Європі підприємств металургійного сектора в спорах з митними органами; ведення договірних спорів та спорів про захист прав інтелектуальної власності в інтересах транснаціональної компанії – виробника агрохімічної продукції; представництво інтересів клієнта у спорах, пов’язаних з регулюванням ринку енергетичних послуг. «Підвищення Андрія Мироновича до партнера було природнім і цілком очікуваним. Він сильний професіонал, який має стратегічне мислення та здатен прогнозувати дії противника і розвиток подій. Упевнений, що обрання Андрія відкриє нові стратегічні можливості для нашої компанії. Адже всі знають Андрія Гвоздецького як людину з твердою життєвою позицією, перфекціоніста в роботі та житті. Величезна кількість клієнтів цінують співпрацю з Андрієм і знають, що якщо проект в його руках, то результат буде бездоганний», - прокоментував обрання керуючий партнер ADER HABER Law Firm Юрій Петренко.

Одноголосним рішенням Ради партнерів ADER HABER Law Firm співкерівник судової практики, радник, адвокат Андрій Гвоздецький обраний партнером фірми.

Андрій приєднався до команди ADER HABER Law Firm у 2013 році. Сьогодні він спеціалізується на веденні господарських справ в інтересах провідних компаній та корпорацій, представляє інтереси клієнтів у банківських спорах, проектах з реструктуризації заборгованості та проведення фінансових розслідувань. Має досвід представництва у виборчих спорах.

Андрій Гвоздецький: «Я вдячний партнерам за високу оцінку мого внеску в розвиток нашої компанії і за велику довіру. Якщо ще кілька років тому партнерство було найвищою і ледве недосяжною сходинкою кар’єри в юридичній компанії, то сьогодні навпаки – стартова точка. Це момент, коли мрії про компанію та її досягнення визначають твої особисті прагнення і цілі, коли успіх компанії і бізнесу стає мірилом твого особистого успіху.

У ролі партнера я ставлю собі великі завдання щодо посилення позицій практики на ринку юридичних послуг і реалізації стратегічних трансформацій у ADER HABER Law Firm. Певен, що моє особисте прагнення перетворювати на краще те, що мене оточує і чим я живу, відповідає очікуванням партнерів і нашим спільним прагненням».

Андрій Гвоздецький виступав у якості одного з ключових експертів проекту з реструктуризації кредитного портфелю українського лідера автомобільної промисловості на суму понад 300 млн. доларів. Серед інших проектів Андрія: представництво інтересів одного з найбільших в Європі підприємств металургійного сектора в спорах з митними органами; ведення договірних спорів та спорів про захист прав інтелектуальної власності в інтересах транснаціональної компанії – виробника агрохімічної продукції; представництво інтересів клієнта у спорах, пов’язаних з регулюванням ринку енергетичних послуг.

«Підвищення Андрія Мироновича до партнера було природнім і цілком очікуваним. Він сильний професіонал, який має стратегічне мислення та здатен прогнозувати дії противника і розвиток подій. Упевнений, що обрання Андрія відкриє нові стратегічні можливості для нашої компанії. Адже всі знають Андрія Гвоздецького як людину з твердою життєвою позицією, перфекціоніста в роботі та житті. Величезна кількість клієнтів цінують співпрацю з Андрієм і знають, що якщо проект в його руках, то результат буде бездоганний», – прокоментував обрання керуючий партнер ADER HABER Law Firm Юрій Петренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: