fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER продовжує Ексклюзивне юридичне партнерство з Асоціацією рітейлерів України

11/ 03/ 2019
  Під час зустрічі Керуючого партнера ADER HABER Юрія Петренка з Головою правління Асоціації рітейлерів України Андрієм Жуком був підписаний меморандум про продовження ексклюзивного партнерства на 2019 рік. «Ми з радістю оголошуємо про продовження нашого партнерства з найбільшим професійним обєднанням представників роздрібної торгівлі України. Наша команда ADER HABER і я особисто в 2018 році приєдналися до важливих заходів Асоціації, що зібрали понад 5000 учасників – Retail & Development Business Summit, Retail & Development Business Expo і Retail & Development Business Awards. У рамках нашої співпраці ми провели безліч спільних проектів, у тому числі Workshop від ADER HABER: Law, Retail & More, і в подальшому плануємо представити ринку ще більше цікавих ініціатив. Ми поділяємо цілі та цінності Асоціації рітейлерів України та віримо, що завдяки нашому партнерству ми не тільки будемо корисними один одному, а й зможемо результативно вплинути на розвиток ринку рітейлу в Україні», – резюмував Юрій Петренко. Асоціація рітейлерів України – це профільне обєднання гравців ринку роздрібної торгівлі та підприємств, безпосередньо повязаних з рітейлом, що включає більше 100 провідних національних брендів, а заходи Асоціації відвідують понад 3500 представників торгових марок і девелоперів.

Під час зустрічі Керуючого партнера ADER HABER Юрія Петренка з Головою правління Асоціації рітейлерів України Андрієм Жуком був підписаний меморандум про продовження ексклюзивного партнерства на 2019 рік.

«Ми з радістю оголошуємо про продовження нашого партнерства з найбільшим професійним об’єднанням представників роздрібної торгівлі України.

Наша команда ADER HABER і я особисто в 2018 році приєдналися до важливих заходів Асоціації, що зібрали понад 5000 учасників – Retail & Development Business Summit, Retail & Development Business Expo і Retail & Development Business Awards. У рамках нашої співпраці ми провели безліч спільних проектів, у тому числі Workshop від ADER HABER: Law, Retail & More, і в подальшому плануємо представити ринку ще більше цікавих ініціатив.

Ми поділяємо цілі та цінності Асоціації рітейлерів України та віримо, що завдяки нашому партнерству ми не тільки будемо корисними один одному, а й зможемо результативно вплинути на розвиток ринку рітейлу в Україні», – резюмував Юрій Петренко.

Асоціація рітейлерів України – це профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та підприємств, безпосередньо пов’язаних з рітейлом, що включає більше 100 провідних національних брендів, а заходи Асоціації відвідують понад 3500 представників торгових марок і девелоперів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: