fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER посилює експертний склад: новим радником компанії став Олександр Сергійович Удовиченко!

03/ 04/ 2018
  Олександр Сергійович має досвід у сфері юриспруденції понад 27 років, 19 років з яких займав посади: судді господарського суду Харківської області, Харківського апеляційного господарського суду, а з 2004 по 2018 рік – судді Вищого господарського суду України. У своїй практиці пан Удовиченко значну увагу приділяв питанням банкрутства й фінансової реструктуризації та став визнаним експертом у цій сфері. Працюючи суддею з 1999 року, маючи науковий ступінь кандидата юридичних наук, Олександр Сергійович продовжував займатися науковою діяльністю, будучи членом Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України та членом Робочої групи з питань судової реформи при Президентові України, а також брав активну участь у суддівському самоврядуванні в якості Голови Ради суддів господарських судів України, члена Ради суддів України, члена (заступника голови) Вищої ради юстиції. За свою успішну карєру пан Удовиченко був удостоєний звання «Заслужений юрист України» і нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та медаллю «Захиснику Вітчизни», а також багатьма відомчими нагородами. В ADER HABER Олександр Удовиченко буде розвивати напрямок банкрутства й фінансової реструктуризації. «Я дуже радий стати частиною професійної команди ADER HABER і переконаний, що мій досвід і знання органічно поєднаються з юридичним потенціалом компанії», – зазначив пан Удовиченко. «Посилення складу експертів – це ще один крок до становлення ADER HABER як лідера на юридичному ринку», – коментує Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABЕR.

Олександр Сергійович має досвід у сфері юриспруденції понад 27 років, 19 років з яких займав посади: судді господарського суду Харківської області, Харківського апеляційного господарського суду, а з 2004 по 2018 рік – судді Вищого господарського суду України.

У своїй практиці пан Удовиченко значну увагу приділяв питанням банкрутства й фінансової реструктуризації та став визнаним експертом у цій сфері.

Працюючи суддею з 1999 року, маючи науковий ступінь кандидата юридичних наук, Олександр Сергійович продовжував займатися науковою діяльністю, будучи членом Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України та членом Робочої групи з питань судової реформи при Президентові України, а також брав активну участь у суддівському самоврядуванні в якості Голови Ради суддів господарських судів України, члена Ради суддів України, члена (заступника голови) Вищої ради юстиції.

За свою успішну кар’єру пан Удовиченко був удостоєний звання «Заслужений юрист України» і нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та медаллю «Захиснику Вітчизни», а також багатьма відомчими нагородами.

В ADER HABER Олександр Удовиченко буде розвивати напрямок банкрутства й фінансової реструктуризації.

«Я дуже радий стати частиною професійної команди ADER HABER і переконаний, що мій досвід і знання органічно поєднаються з юридичним потенціалом компанії», – зазначив пан Удовиченко.

«Посилення складу експертів – це ще один крок до становлення ADER HABER як лідера на юридичному ринку», – коментує Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABЕR.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: