fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER Open Season Grand Picnic: сезон відкрито!

19/ 09/ 2018
  15 вересня 2018 року команда ADER HABER відкрила осінній бізнес-сезон разом з лідерами юридичної спільноти: у заміській резиденції KIDEV відбувся ADER HABER Open Season Grand Picnic. Учасники заходу в затишній атмосфері насолодилися смачними закусками та прохолодними напоями, обговорили новини юридичного ринку України та взяли участь у І Турнірі з пейнтболу серед юристів. Після запальних змагань у влучності, швидкості, стратегії та командній грі визначилися призери Турніру: Перше місце виборола команда в складі капітана Олега Вдовичена (Вдовичен та партнери), Романа Титикала (Титикало та партнери), Олени Титикало, Антона Подільчака (Advice Group) та Олега Шевцова (ALEXANDROV & PARTNERS). Друге місце посіла команда в складі капітана Юрія Петренка (ADER HABER), Володимира Павленка (Integrites), Наталії Тищенко (Nobili), Романа Павлюка (Артіус) та Віталія Мацелюха (Артіус). Третє місце в запеклій боротьбі здобула команда в складі капітана Антона Папушина (Академія консалтингового бізнесу), Олексія Соломка (ADER HABER), Вікторії Краснової (Асоціація правників України), Євгенія Блінова (Eterna Law) та Ксенії Проконової (Juscutum).

15 вересня 2018 року команда ADER HABER відкрила осінній бізнес-сезон разом з лідерами юридичної спільноти: у заміській резиденції KIDEV відбувся ADER HABER Open Season Grand Picnic.

Учасники заходу в затишній атмосфері насолодилися смачними закусками та прохолодними напоями, обговорили новини юридичного ринку України та взяли участь у І Турнірі з пейнтболу серед юристів. Після запальних змагань у влучності, швидкості, стратегії та командній грі визначилися призери Турніру:

  1. Перше місце виборола команда в складі капітана Олега Вдовичена (Вдовичен та партнери), Романа Титикала (Титикало та партнери), Олени Титикало, Антона Подільчака (Advice Group) та Олега Шевцова (ALEXANDROV & PARTNERS).
  2. Друге місце посіла команда в складі капітана Юрія Петренка (ADER HABER), Володимира Павленка (Integrites), Наталії Тищенко (Nobili), Романа Павлюка (Артіус) та Віталія Мацелюха (Артіус).
  3. Третє місце в запеклій боротьбі здобула команда в складі капітана Антона Папушина (Академія консалтингового бізнесу), Олексія Соломка (ADER HABER), Вікторії Краснової (Асоціація правників України), Євгенія Блінова (Eterna Law) та Ксенії Проконової (Juscutum).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: