fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ADER HABER Brand Party: презентація нового юридичного бренду

29/ 01/ 2018
  25 січня відбулася вечірка на честь презентації нового бренду – ADER HABER. Гостями ADER HABER Brand Party стали представники провідних національних і міжнародних компаній і лідери юридичної спільноти. Юрій Петренко, Керуючий партнер ADER HABER, представив команду фахівців, яка привела компанію до успіху й визнання: партнерів Тетяну Данільцеву та Олександру Федотову, радників Тетяну Харебаву,Тетяну Іванович, Віталію Каргову, Марину Томаш, Олексія Соломка, Андрія Гвоздецького і Петра Малечека. Під керівництвом цих лідерів компанія планує реалізувати сміливі і прогресивні ідеї. «Команда професіоналів ADER HABER впевнено виходить на юридичний ринок з новими цілями та ідеями. Успішний бізнес клієнта – наше ключове завдання. Ми створили сміливий і надихаючий бренд для наших надійних партнерів і бачимо майбутню плідну співпрацю саме в ньому», – впевнено заявив Юрій Петренко в зверненні до гостей з 3D-екрану. Компанія також оголосила новий слоган – ADER HABER. LAW & MORE. Ведучими заходу були Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а родзинкою вечора став виступ групи THE HARDKISS.

25 січня відбулася вечірка на честь презентації нового бренду – ADER HABER. Гостями ADER HABER Brand Party стали представники провідних національних і міжнародних компаній і лідери юридичної спільноти.

Юрій Петренко, Керуючий партнер ADER HABER, представив команду фахівців, яка привела компанію до успіху й визнання: партнерів Тетяну Данільцеву та Олександру Федотову, радників Тетяну Харебаву,Тетяну Іванович, Віталію Каргову, Марину Томаш, Олексія Соломка, Андрія Гвоздецького і Петра Малечека. Під керівництвом цих лідерів компанія планує реалізувати сміливі і прогресивні ідеї.

«Команда професіоналів ADER HABER впевнено виходить на юридичний ринок з новими цілями та ідеями. Успішний бізнес клієнта – наше ключове завдання. Ми створили сміливий і надихаючий бренд для наших надійних партнерів і бачимо майбутню плідну співпрацю саме в ньому», – впевнено заявив Юрій Петренко в зверненні до гостей з 3D-екрану.

Компанія також оголосила новий слоган – ADER HABER. LAW & MORE.

Ведучими заходу були Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а родзинкою вечора став виступ групи THE HARDKISS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: