fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ABEA Relocation отримала першу в Україні Печатку Якості в сфері переїзду та міграційних питань

09/ 12/ 2020
  Автор: Світлана Можарівська, керівник юридичного відділу ABEA Relocation Щасливі поділитися новиною про те, що в цьому році ефективність і рівень надання послуг компанії АБЕА були відзначені EuRA Global Quality Seal. Ми перша в Україні релокейшн компанія, яка отримала знак якості. Тепер може з гордістю не тільки на словах, а й на папері підтвердити своїм клієнтам - Ви в надійних руках! Свого часу EuRA розробили першу в світі програму акредитації провайдерів послуг з корпоративного переїзду (HR Global Mobility). Тільки кращі з кращих можуть отримати EuRA Global Quality Seal - глобальний знак якості, заснований на моделі ISO 9001, який визначає процеси і ключові показники ефективності і відображає найвищі стандарти в сфері послуг по переїзду та імміграції. Ми вже 11 років є членами European Relocation Association (EuRA) - найбільшої організації в сфері переселення і імміграції для іноземців по всьому світу. EuRA не тільки дає нам можливість працювати з партнерами по всьому світу, а й ретельно стежить за якістю наданих нами послуг. Протягом багатьох років члени EuRA працювали над створенням програми акредитації, яка б максимально могла відобразити всі аспекти нашої сфери діяльності і над встановленням критеріїв у наданні послуг, які лягли в методологію. Компанії, які отримали EuRA Global Quality Seal, за роки її існування, стали визнаними лідерами в галузі. Що найперше спадає на думку, коли чуєте АБЕА? У когось це перший спогад про квартиру, яку ми допомогли знайти, у когось про дозвіл на працевлаштування, який допомогли отримати. Може хтось згадає зустріч в аеропорту. А може, закриття договору оренди, ануляцію всіх документів і прощання. Ми, звичайно, хотіли б, щоб Ви згадали ту щиру турботу, з якою ми надаємо будь-який з сервісів. Корпоративний клієнт, або приватний, пятсот запитів або один - ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс. Прикладаємо максимум зусиль, щоб продумати наперед будь-яку з послуг,  заздалегідь збираємо всю необхідну інформацію, подати інформацію вичерпно , щоб сформувати вірні очікування . Економно розрахувати бюджет і поменше відволікати, і залучати клієнта. Ми розкажемо і покажемо, наша робота дуже прозора, а процеси відкриті. Якщо Ви нам довірилися - дозвольте про Вас подбати. Чи змінить щось факт отримання нами EuRA Global Quality Seal? Ми і надалі будемо допомагати та підтримувати, шукати і консультувати, навчати і знаходити виходи з усіх непередбачуваних ситуацій. Ми точно не зупинимося і будемо далі поліпшувати свій сервіс. Вперед і вгору! Дякуємо кожному, що Ви з нами. Ваша команда АБЕА

Автор: Світлана Можарівська, керівник юридичного відділу ABEA Relocation

Щасливі поділитися новиною про те, що в цьому році ефективність і рівень надання послуг компанії АБЕА були відзначені EuRA Global Quality Seal. Ми перша в Україні релокейшн компанія, яка отримала знак якості. Тепер може з гордістю не тільки на словах, а й на папері підтвердити своїм клієнтам – Ви в надійних руках!

Свого часу EuRA розробили першу в світі програму акредитації провайдерів послуг з корпоративного переїзду (HR Global Mobility). Тільки кращі з кращих можуть отримати EuRA Global Quality Seal – глобальний знак якості, заснований на моделі ISO 9001, який визначає процеси і ключові показники ефективності і відображає найвищі стандарти в сфері послуг по переїзду та імміграції.

Ми вже 11 років є членами European Relocation Association (EuRA) – найбільшої організації в сфері переселення і імміграції для іноземців по всьому світу. EuRA не тільки дає нам можливість працювати з партнерами по всьому світу, а й ретельно стежить за якістю наданих нами послуг. Протягом багатьох років члени EuRA працювали над створенням програми акредитації, яка б максимально могла відобразити всі аспекти нашої сфери діяльності і над встановленням критеріїв у наданні послуг, які лягли в методологію. Компанії, які отримали EuRA Global Quality Seal, за роки її існування, стали визнаними лідерами в галузі.

Що найперше спадає на думку, коли чуєте АБЕА? У когось це перший спогад про квартиру, яку ми допомогли знайти, у когось про дозвіл на працевлаштування, який допомогли отримати. Може хтось згадає зустріч в аеропорту. А може, закриття договору оренди, ануляцію всіх документів і прощання.

Ми, звичайно, хотіли б, щоб Ви згадали ту щиру турботу, з якою ми надаємо будь-який з сервісів. Корпоративний клієнт, або приватний, п’ятсот запитів або один – ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс.

Прикладаємо максимум зусиль, щоб продумати наперед будь-яку з послуг,  заздалегідь збираємо всю необхідну інформацію, подати інформацію вичерпно , щоб сформувати вірні очікування . Економно розрахувати бюджет і поменше відволікати, і залучати клієнта. Ми розкажемо і покажемо, наша робота дуже прозора, а процеси відкриті. Якщо Ви нам довірилися – дозвольте про Вас подбати.

Чи змінить щось факт отримання нами EuRA Global Quality Seal? Ми і надалі будемо допомагати та підтримувати, шукати і консультувати, навчати і знаходити виходи з усіх непередбачуваних ситуацій. Ми точно не зупинимося і будемо далі поліпшувати свій сервіс. Вперед і вгору!

Дякуємо кожному, що Ви з нами.

Ваша команда АБЕА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: