fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АBEA Relocation номінована на Relocate Global Awards 2020

06/ 04/ 2020
  Ми раді настільки, що не можемо не похвалитися! Багато хто знає АBEA Relocation як компанію, яка допомагає іноземцям приїхати, попрацювати в Україні і виїхати. Багато хто знає ABEA Relocation як надійного партнера міжнародних компаній, яка забирає на себе частину робіт, повязаних з отриманням імміграційних документів, поселенням іноземців та інше. Все так і є! Нашим пріоритетом завжди була якість роботи, оптимізація та покращення послуг, що надаються. І в цьому році ми задумалися про підтвердження свого професіоналізму. Раді поділитися з Вами важливою новиною - компанія АBEA Relocation була відібрана в пятірку кращих за версією Relocate Awards and Think Global PeopleAwards 2020 і номінована на звання Краща компанію в сфері надання послуг при переїзді іноземних співробітників. Це найбільша і найвідоміша нагорода в світі Global HR Mobility. Це Оскар світу Relocation. Для нас - велика честь бути першою українською компанією, яка номінована і відібрана в пятірку. Ми, звичайно, чекаємо результатів в травні і вибору переможця, але вже зараз ми вдихаємо повні легені свіжого повітря. Ми натхненні і мотивовані, готові ще більше зусиль докладати для вдосконалення, адже краще - попереду! Ваша команда АBЕА Relocation https://abea.com.ua/

Ми раді настільки, що не можемо не похвалитися!

Багато хто знає АBEA Relocation як компанію, яка допомагає іноземцям приїхати, попрацювати в Україні і виїхати. Багато хто знає ABEA Relocation як надійного партнера міжнародних компаній, яка забирає на себе частину робіт, пов’язаних з отриманням імміграційних документів, поселенням іноземців та інше. Все так і є!

Нашим пріоритетом завжди була якість роботи, оптимізація та покращення послуг, що надаються. І в цьому році ми задумалися про підтвердження свого професіоналізму.

Раді поділитися з Вами важливою новиною – компанія АBEA Relocation була відібрана в п’ятірку кращих за версією Relocate Awards and Think Global PeopleAwards 2020 і номінована на звання Краща компанію в сфері надання послуг при переїзді іноземних співробітників. Це найбільша і найвідоміша нагорода в світі Global HR Mobility. Це Оскар світу Relocation. Для нас – велика честь бути першою українською компанією, яка номінована і відібрана в п’ятірку.

Ми, звичайно, чекаємо результатів в травні і вибору переможця, але вже зараз ми вдихаємо повні легені свіжого повітря. Ми натхненні і мотивовані, готові ще більше зусиль докладати для вдосконалення, адже краще – попереду!

Ваша команда АBЕА Relocation https://abea.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: