fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна запускає сидр «Де Сад» з соком ожини

26/ 05/ 2021
  Літо вабить нас різноманітністю вражень, запахів, смаків, появою сезонних фруктів та ягід. Компанія AB InBev Efes Україна та бренд сидру «Де Сад», народжений зі стиглих яблук садів Західної України, запускають новинку сезону – сидр «Де Сад» з соком ожини. «Перший у портфелі компанії сидр «Де Сад» з моменту виходу отримав прихильність та позитивні відгуки багатьох споживачів і в грудні 2020-го року зайняв позицію №2 на ринку, – розповідає директор з маркетингу AB InBev Efes Україна Анна Руденко. – Ми продовжуємо розвивати бренд і розширювати його лінійку, яка на сьогодні має три смаки: класичний яблучний, сухий яблучний та грушевий. Цього року ми вирішили порадувати любителів ягід сидром з соковито-ожиновим смаком». «Де Сад» – це поєднання кращих яблук садів Західної України та новітніх  європейських технологій. Сидр готується шляхом бродіння соку легендарних сортів: білий налив, папіровка, кальвіль сніговий, джонатан. У новому сидрі від AB InBev Efes Україна до класичної яблучної основи додається освіжаюча кислинка соку ягід ожини. Прихильники цього м’якого слабоалкогольного натурального напою зможуть вдосталь насолодитися ароматним літнім смаком! Новий напій сезону сидр «Де Сад» з соком ожини виготовляють на харківському заводі «Рогань» та розливають у два зручні формати: скляні пляшки 0,45 л та ПЕТ обємом 0,9 л. Зазвичай вважають: «Де є Сад, там є Сидр». І це щира правда! Як і те, що на вас чекає ожинова радість з яблуневого саду. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Літо вабить нас різноманітністю вражень, запахів, смаків, появою сезонних фруктів та ягід. Компанія AB InBev Efes Україна та бренд сидру «Де Сад», народжений зі стиглих яблук садів Західної України, запускають новинку сезону – сидр «Де Сад» з соком ожини.

«Перший у портфелі компанії сидр «Де Сад» з моменту виходу отримав прихильність та позитивні відгуки багатьох споживачів і в грудні 2020-го року зайняв позицію №2 на ринку, – розповідає директор з маркетингу AB InBev Efes Україна Анна Руденко. – Ми продовжуємо розвивати бренд і розширювати його лінійку, яка на сьогодні має три смаки: класичний яблучний, сухий яблучний та грушевий. Цього року ми вирішили порадувати любителів ягід сидром з соковито-ожиновим смаком».

«Де Сад» – це поєднання кращих яблук садів Західної України та новітніх  європейських технологій. Сидр готується шляхом бродіння соку легендарних сортів: білий налив, папіровка, кальвіль сніговий, джонатан.

У новому сидрі від AB InBev Efes Україна до класичної яблучної основи додається освіжаюча кислинка соку ягід ожини. Прихильники цього м’якого слабоалкогольного натурального напою зможуть вдосталь насолодитися ароматним літнім смаком!

Новий напій сезону сидр «Де Сад» з соком ожини виготовляють на харківському заводі «Рогань» та розливають у два зручні формати: скляні пляшки 0,45 л та ПЕТ об’ємом 0,9 л.

Зазвичай вважають: «Де є Сад, там є Сидр». І це щира правда! Як і те, що на вас чекає ожинова радість з яблуневого саду.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: