fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна запускає безалкогольне нефільтроване пиво «Біле 0 Alco»

21/ 07/ 2021
  Влітку що може бути краще, аніж ковток улюбленого прохолодного пива? Хочеться відчути легкий приємний смак, але водночас залишатися в тонусі. Тому все більше споживачів обирають безалкогольне пиво. Цього року компанія AB InBev Efes Україна запускає новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco». «На хвилі популяризації здорового способу життя все більше споживачів надають перевагу саме безалкогольній продукції, – розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко. – Тому, ми вирішили  доповнити нефільтровану лінійку «Чернігівське Біле» безалкогольною альтернативою – «Біле 0 Alco». Новинка від AB InBev Efes Україна припасть до душі любителям пшеничного нефільтрованого пива. Безалкогольне пиво має неймовірно мякий смак та коріандровий аромат з легкою цитрусовою ноткою. Окрім стильного дизайну, «Біле 0 Alco» має також зручне пакування – банку, в якій продукт швидше охолоджується, краще зберігає свої властивості і є більш зручним, щоб взяти з собою в дорогу, на прогулянку з друзями, тоді як приємний смак чудово втамує спрагу. Новинку виготовляють на Харківській броварні та розливають в алюмінієві банки об’ємом 0,5 л. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Влітку що може бути краще, аніж ковток улюбленого прохолодного пива? Хочеться відчути легкий приємний смак, але водночас залишатися в тонусі. Тому все більше споживачів обирають безалкогольне пиво. Цього року компанія AB InBev Efes Україна запускає новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco».

«На хвилі популяризації здорового способу життя все більше споживачів надають перевагу саме безалкогольній продукції, розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко. – Тому, ми вирішили  доповнити нефільтровану лінійку «Чернігівське Біле» безалкогольною альтернативою – «Біле 0 Alco».

Новинка від AB InBev Efes Україна припасть до душі любителям пшеничного нефільтрованого пива. Безалкогольне пиво має неймовірно м’який смак та коріандровий аромат з легкою цитрусовою ноткою.

Окрім стильного дизайну, «Біле 0 Alco» має також зручне пакування – банку, в якій продукт швидше охолоджується, краще зберігає свої властивості і є більш зручним, щоб взяти з собою в дорогу, на прогулянку з друзями, тоді як приємний смак чудово втамує спрагу.

Новинку виготовляють на Харківській броварні та розливають в алюмінієві банки об’ємом 0,5 л.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: